فیلم ترسناک

تماشای فیلم ترسناک به قیمت جان مرد 65 ساله هندی !

تاریخ انتشار : 1 تیر 1395کد مطلب : 32513زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد 65 ساله هندی حین تماشای فیلم ترسناک احضار روح 2 براثر حمله قلبی جان خود را ازدست داد.

کشته دادن فیلم ترسناک احضار روح 2

تماشای دنباله جدید فیلم ترسناک «احضار ارواح» (The Conjuring) به قیمت جان مرد 65 ساله هندی تمام شد. به گزارش یکی از روزنامه های انگلیسی زبان هند، تماشاگر سالخورده ای که برای تماشای این فیلم به سینما رفته بود، از شدت هیجان دچار ایست قلبی شد و بعد از انتقال به بیمارستان درگذشت.

 فیلم ترسناک

فیلم ترسناک احضار روح 2

ایندیپندنت به نقل از «تایمز آو ایندیا» روزنامه انگلیسی زبان هند گزارش داده، مرد 65 ساله ای هنگام تماشای فیلم ترسناک «احضار ارواح 2» بر اثر حمله قلبی درگذشت. تماشاگر سالخورده هندی که هنوز هویتش معلوم نیست در یکی از سالن های سینمای شهرستانی واقع در ایالت تامیل نادو هند مشغول تماشای بخش دوم «احضار ارواح » (The Conjuring 2) بود که با رسیدن به نقطه اوج داستان، از شدت هیجان دچار حمله قلبی شد و بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت اما کمی بعد از دنیا رفت.

اما این پایان ماجرا نبود و عجیب ترین اتفاق زمانی رخ داد که جسد تماشاگر یادشده و ماموری که مسئول انتقال او به سردخانه بود، هر دو بر اثر حادثه ای نامعلوم ناپدید شدند. هنوز هیچ گونه توضیح منطقی در ارتباط با حادثه اخیر از سوی مقامات پلیس ارایه نشده و به عقیده بعضی تحلیلگران هندی پای قدرت های ماورایی در میان بوده است.

فیلم ترسناک «احضار ارواح 2» به کارگردانی جیمز ون و با حضور پاتریک ویلسن و ورا فارمیگا در سینماهای سراسر دنیا به نمایش درآمده است. بخش اول این فرنچایز سینمایی در سال 2013 روی پرده رفت و با استقبال گسترده تماشاگران روبه رو شد؛ تا جایی که به عقیده بعضی منتقدان این فیلم بعد از «جن گیر»، بهترین اثر سینمایی در ژانر وحشت به شمار می رود.

تماشای فیلم ترسناک به قیمت جان مرد 65 ساله هندی !

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
برگرفته از فرادید / م.ف
برچسب :
وبگردی