نمناک اخبارگوناگون مرگ خبرنگار زن بعد از 159 ساعت اضافه کاری! +عکس
مرگ خبرنگار زن ، عوارض کارزیاد
علت مرگ خبرنگار زن بالاخره اعلام شد ، زن 31 ساله ای که در طول یک ماه مدت بسیار کمی استراحت و زمان قابل توجهی را کار کرده بود جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 15 مهر 1396

مرگ خبرنگار زن ژاپنی براثر کار زیاد!

خبرنگار زن جوان ژاپنی براثر کار و فعالیت زیاد شغلی جان خود را از دست داد و حالا بعد از سالها این مسئله ثابت شد که فشار بالای کاری در دوران انتخابات موجب مرگ او شده است.

Japanese woman 'dies from working 159 hours overtime' with only two days off in one month

مرگ خبرنگار زن

عکس خبرنگار زن ژاپنی که اضافه کاری او را به مرگ رساند 

مرگ خبرنگار زن ژاپنی بعد از 159 ساعت اضافه کار!

"میوا سادو" 31 ساله خبرنگار واحد خبری NHK ژاپن بود که در سال 2013 براثر نارسایی احتقانی قلب جان خود را از دست داد چرا که او در روزهای اخر زمان زیادی را صرف کار می کرد به طوریکه براساس گزارشات این زن جوان 159 ساعت اضافه کاری و تنها 2 روز استراحت و تعطیلی در ماه داشته است و همین فاکتور مشغله زیاد و فشار کاری شدید پزشکان را به این یقین رساند که او پراثر کار زیاد جان خود را از دست داده است.

حالا بعد از چند سال شبکه تلویزیونی ژاپنی «ان اچ کی» اعتراف کرد که خبرنگار این شبکه در سال 2013 بر اثر کار بیش از حد جان باخته بود. او در 31 سالگی سه روز پس از اینکه درباره انتخابات شهرداری های محلی گزارش تهیه کرد، درگذشت

مرگ خبرنگار زن

فشار زیاد کار موجب مرگ خبرنگار زن شد

به گزارش میرر یکی از خبرنگاران این شبکه در توضیح این خبر گفت :باید همه بدانند که خبرنگاران و نیروی کاری این شبکه در زمان انتخابات چه فشار کاری را تحمل می کنند.

مرگ خبرنگار زن بعد از 159 ساعت اضافه کاری! +عکس

مرگ خبرنگار زن بعد از 159 ساعت اضافه کاری! +عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف