نمناک اخبارفرهنگ و هنر مرگ خرم سلطان تکذیب شد!
خبر مرگ مریم اوزرلی بازیگر نقش خرم سلطان در سریال پرطرفدار حریم سلطان تکذیب شد و به نوعی دروغ اول آوریل مطبوعات ترکیه یا همان دروغ سیزده خودمان بود. مریم اوزرلی به همراه نامزدش جان آتش سالم هستند.
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1392

'مریم اوزرلی، بازیگر نقش خرم سلطان در سریال بسیار پر طرفدار محتشم یوزییل که در ایران، با نام سریال "حریم سلطان" از کانالهای فارسی زبان ماهواره پخش می شود و تقریبا یکی از پربیننده ترین سریالهای تاریخ این کشور محسوب میگردد، در صحت و سلامت کامل به سر میبرد.
در واقع از هفته پیش شایعاتی در خصوص مرگ این ستاره سینمای ترک در رسانه های فارسی زبان منتشر شده که به هیچ وجه صحت ندارد. این رسانه ها با انتشار خبری مبنی بر تصادف شدید رانندگی خرم سلطان مدعی شدند که خانم مریم اوزرلی به همراه نامزدش آقای "جان آتش" به شدت مصدوم شده اند و در وضعیت وخیمی به سر میبرند. حال اینکه خبر مربوط به این تصادف، صرفا دروغ اول آوریل ترکیه و به روایتی دروغ سیزده ایران بوده است.'

مرگ خرم سلطان تکذیب شد!

مرگ خرم سلطان تکذیب شد!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 28
برگرفته از 24onlinenews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 25 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف