نمناک اخبارحوادث مرگ دلخراش دختر جوان در حال صحبت با گوشی!
مرگ گوشی ، مرگ هنگام صحبت با گوشی موبایل
دختر جوان در حال مکالمه با تلفن همراه خود بود که دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد ، این حادثه تکرار مرگ براثر بی دقتی حین استفاده از گوشی موبایل بود.
تاریخ انتشار : 27 اسفند 1396

مرگ دختر جوان براثر انفجار گوشی موبایل

پیش از این چندین مورد حادثه ی جدی که براثر انفجار گوشی موبایل رخ داد گزارش شده بود که یک مورد مربوط به مرگ دخترجوان در حمام بود که به دلیل برق گرفتگی ناشی از شارژر گوشی موبایلش جان خود را از دست داد . در حادثه ای تقریبا مشابه بازهم گوشی تلفن همراه جان دختری جوان را گرفت دختری که مثل همیشه و کاملا در شرایط عادی در حال مکالمه بود.
Odisha Teenager Dies As Mobile Phone Explodes During Conversation
مرگ گوشی

مرگ ناگهانی دختر جوان هنگام مکالمه با گوشی موبایل

 عصر روز جمعه "اوما اورام" 19 ساله در حال مکالمه به وسیله ی گوشی موبایلش بود که دچار حادثه شد ، براساس گزارشات ایندین اکسپرس "اوما" حین صحبت بود که ناگهان گوشی موبایل منفجر شد و جان او را گرفت.
انفجار شدید باطری گوشی موبایل موجب سوختگی عمیق در صورت ، سینه ، دست و پاهای دختر جوان شد و شدت این سوختگی ها در حدی بود که قبل از رساندن او به بیمارستان موجب مرگش شد.
براساس گفته ها گوشی موبایل در حال شارژ بود که هم زمان "اوما" تصمیم به مکالمه با گوشی موبایل نوکیای خود گرفت و چند ثانیه بعد حادثه رخ داد ؛ حادثه ای که در عرض چند ثانیه منجربه مرگ دختر جوان شد و پزشکان بیمارستان تایید کردند که او قبل از رسیدن به اورژانس جان خود را از دست داده بود.

انفجار گوشی جان دختر جوان را گرفت

مرگ دلخراش دختر جوان در حال صحبت با گوشی!
: امتیاز : 4.1 تعداد رای : 23
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
19 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف