نمناک اخبارحوادث مرگ دختر تویوتا سوار در بلوار ارتش تهران
مرگ دختر ، مرگ دختر جوان
واژگونی یک دستگاه خودروی سواری تویوتا در بلوار ارتش منجر به مرگ دختر 21 ساله شد.
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1394

مرگ دختر تویوتا سوار

این حادثه در ساعت 4بامداد روز چهارشنبه در مسیر شرق به غرب ورودی شهرک شهید محلاتی اتفاق افتاد. یک دستگاه خودروی سواری تویوتا که راننده آن یک خانم ٢١ ساله بود ناگهان از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد شدید با موانع کنار بلوار واژگون و راننده این خودرو داخل اتاقک در هم پیچیده خودرو محبوس شد.

 

رمضان بشیریان، افسر آماده منطقه ٣ عملیات آتش نشانی درباره این حادثه گفت:نیروهای عملیاتی به سرعت با قطع جریان برق خودرو و نصب علائم هشداردهنده محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات ویژه نجات قطعات بدنه خودروی سواری را بریدند و وی را با احتیاط کامل خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

 

پس از انجام معاینات اولیه مشخص شد راننده خودروی سواری در همان لحظات اولیه بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است و آتش نشانان پس از انتقال خودرو ی سواری به حاشیه امن خیابان با استفاده از جرثقیل و تحویل محل حادثه به عوامل راهور به ماموریت خود پایان دادند.

مرگ دختر تویوتا سوار در بلوار ارتش تهران

مرگ دختر تویوتا سوار در بلوار ارتش تهران
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
برگرفته از روزنامه اعتماد - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف