نمناک اخبارحوادث مرگ عجیب دختر جوان و کوله پشتی 50 میلیونی
مرگ ، مرگ عجیب
پلیس تهران پس از مرگ دخترجوان فراری، سرگرم تحقیق درباره پرونده ناپدید شدن کوله پشتی حاوی 50 میلیون تومان پول نقدی هست که پس از مرگ وی به طرز مرموزی ناپدید شده است.
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396

ماجرای مرگ عجیب دخترجوان

رسیدگی به این پرونده از آذر سال گذشته و به دنبال تماس مأموران مستقر در یکی از بیمارستان های پایتخت که از مرگ مرموز دختری جوان خبرداده بودند، در دستور کار پلیس و بازپرس کشیک قتل پایتخت قرارگرفته است.

تحقیقات نشان داد پیکر دختر جوان ازسوی پسری ناشناس به درمانگاه انتقال یافته و پسر نیز در چشم به هم زدنی ناپدید شده است.

بدین ترتیب به دستور بازپرس محسن مدیرروستا تحقیقات تخصصی برای کشف علت اصلی مرگ و شناسایی دختر جوان و پسر فراری آغاز شد.در ادامه بررسی ها وپس ازشناسایی دختر جوان مشخص شد مهناز مدتی قبل به همراه مقدار زیادی طلا از خانه فرار کرده است.

او سپس به یک طلافروشی رفته و تمام طلاهایش را به 50 میلیون تومان پول نقد تبدیل کرده و پول ها را داخل کوله پشتی اش ریخته بود.

ساعاتی بعد نیز کوله پشتی پر از پول را به شکل امانت به مرد مغازه داری سپرده بود. تا اینکه دخترجوان مدتی پس از آشنایی با مرد جوانی، به طورمرموزی جان باخت.از آنجا که احتمال قتل دختر جوان وجود داشت، تحقیقات ادامه یافت و با اعلام نظر متخصصین پزشکی قانونی، فرضیه جنایت رنگ باخت.

پزشکی قانونی اعلام کرده بود مرگ مهناز، ناگهانی بوده و قتلی رخ نداده است. ازسوی دیگربه دنبال ناپدید شدن کوله پشتی 50 میلیون تومانی، تجسس ها دراین باره ادامه یافت. تا اینکه کارآگاهان مرد مغازه داری را شناسایی کردند که کوله پشتی نزد او به امانت گذاشته شده بود. اما اومدعی شد کوله پشتی توسط سارقی شبرو به سرقت رفته است. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور ادامه تحقیقات تا زمان رفع ابهام ها را صادر کرد.

مرگ عجیب دختر جوان و کوله پشتی 50 میلیونی

مرگ عجیب دختر جوان و کوله پشتی 50 میلیونی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف