مرگ دختر هندی
دختر 19 ساله ای که مجبور شده بود از بالکن طبقه دوم بپرد، این کار را انجام نداد تا اینکه مربی اش کار بسیار وحشتناکی انجام داد و باعث مرگ دختر هندی شد.

مرگ دلخراش دختر 19 ساله هندی توسط مربی

کشور هندوستان یکی از قدیمی ترین و باستانی ترین کشورها می باشد که در پی آن دارای آداب و رسوم و سنت های بسیار زیادی می باشد. اما آداب و رسوم این کشور، جزء آداب و رسوم ساده و بی خطر محسوب نمی شوند و گاهی اوقات منجر به مرگ افراد می شوند.همچنین لازم بذکر است که تمام افراد باید آنها را انجام بدهند و در غیر اینصورت آنها را وادار و مجبور به انجام آن خواهند کرد.
برای مثال در چند وقت اخیر،مطلبی از بخش سرگرمی نمناک انتشار یافت که در آن خانم های هندی بینی هایشان را سوراخ می کردند تا زیبایی خود را از دست بدهند و توسط مردان قبایل دیگر ربوده نشوند که این کار از نظر یک انسان امروزه و اهل منطق،کاری غیرمنطقی و احمقانه ایی محسوب می شود. اما یکی دیگر از سنت های وحشتناک و دردناک هندوستان،پرتاب نوجوانان از ارتفاع است که گاها بسیار حادثه ساز می شوند.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

پریدن دختر از بالکن طبقه دوم 

روز گذشته،در طی یکی از آداب و رسوم بسیار عجیب و غریب و در عین حال بسیار شوکه کننده ،دختری 19 ساله برای پرش از بالکن طبقه دوم مدرسه مجبور می شود.این دختر 19 سال به هیچ عنوان راضی به انجام این کار نمی شود و پس از مجبور کردن بیش از حد مربی به کنار بالکن می آید.اما مجددا دختر جوان به پریدن از این ارتفاع بی میلی نشان می دهد که مربی ورزش او بطور ناگهان دختر را بالکن طبقه دوم به سمت پایین هول می دهد که متاسفانه دختر جوان در می گذرد.
این اتفاق بسیار خطرناکی محسوب می شود و هم کلاسی های دختر جوان در حین پریدن وی از ارتفاع به او مشاهده می کردند که متاسفانه علت مرگ دختر هندی19 ساله،سر و ته بودنش در هنگام پرش بود که از ناحیه سر و گردن آسیب دید و جان باخت.
پلیس نیز در مورد این اتفاق دردناک این چنین گفت:"ما مربی را به علت مرگ دختر جوان دستگیر کرده ایم و اینک در حال تحقیق و بررسی هستیم تا بتوانیم اسناد و مدارک بیشتری در این زمینه بیابیم.همچنین نام و مشخصات این مربی فاش نشده است چرا که وی تمایلی به گفتگو بارسانه ها ندارد".
اینک مربی ورزش این دختر جوان 19 ساله ، به علت مسئول قتل وی در بازداشتگاه به سر می برد و کاربران صفحات مجازی نیز نهایت مجازات را برای وی از پلیس درخواست نموده اند.

ویدئو بسیار وحشتناک پریدن دختر از بالکن 

دختر 19 ساله هندی که توسط مربی اش کشته شد + فیلم

3.422
این مطلب مفید بود ؟157
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب :
نظرات
وبگردی