نمناک اخبارجامعه راز سقوط مرگبار دختر والیبالیست در نکا فاش شد
دختر والیبالیست ، مرگ دختر والیبالیست
دختر والیبالیست عضو تیم ملی والیبال بانوان در فرار از نقشه شیطانی جوان فروشنده داروهای توان افزا به کام مرگ فرو رفته است.
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1394

راز مرگ دختر والیبالیست

عضو تیم ملی والیبال بانوان در فرار از نقشه شیطانی جوان فروشنده داروهای توان افزا به کام مرگ فرو رفته است.
این حادثه هنگامی رخ داد که این مرد جوان با فریب دادن دختر والیبالیست او را به آپارتمان خود کشانده بود.
 
بنا بر این گزارش، ساکنان منطقه مهرآباد نکا با شنیدن فریادهای دختر جوانی به خیابان دویده و متوجه شدند که او بعد از سقوط از ساختمان بلند مرتبه ای نیمه جان روی آسفالت خیابان افتاده است. با توجه به وخامت حال این دختر جوان بلافاصله او را به بیمارستانی در نکا انتقال دادند اما با توصیه مسئولان بیمارستان در حالی که خون زیادی از این دختر رفته بود، پیکر نیمه جانش به بیمارستانی در ساری منتقل شد. بدین ترتیب تیمی از پزشکان بیمارستان تلاش های گسترده ای را برای بازگرداندن وی به زندگی در دستور کار قرار دادند اما دیگر دیر شده بود و دختر جوان روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.
 
با مرگ خاموش این دختر جوان تحقیقات پلیس در باره وی آغاز شده و آنان دریافتند که قربانی حادثه از والیبالیست های شناخته شده استان مازندران بوده و حتی دو بار به اردوی تیم ملی جوانان هم دعوت شده بود. در ادامه بررسی ها مشخص شد وی فائزه نام داشته و روز حادثه به همراه مرد جوانی به آپارتمان محل وقوع حادثه رفته بود.
 
با توجه به این اطلاعات تحقیقات درباره صاحب آپارتمان و جوان نا شناس در دستور کار مأموران آگاهی شهر نکا قرار گرفت تا اینکه مشخص شد وی جوانی است که در کار تهیه و فروش مواد توان افزا اشتغال داشته و برای برخی از ورزشکاران از این نوع مواد تأمین می کرده است. با شناسایی مخفیگاه این جوان او بازداشت شده و از سوی پلیس تحت بازجویی قرار گرفت. وی ادعا کرد در جریان فروش دارو های توان افزا با قربانی حادثه آشنا شده و روز حادثه به بهانه اینکه می خواهد فرزند معلولش را به او معرفی کند او را به آپارتمانی در طبقه 5 منطقه مهرآباد نکا کشانده است.
 
وی در ادامه اعترافات خود گفت:وقتی دختر جوان متوجه نیت من شد به بهانه اینکه می خواهد به تماس تلفن همراهش پاسخ دهد روی تراس رفته و از آنجا به پائین سقوط کرد. با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای نکا تحقیقات تکمیلی در باره این حادثه ادامه دارد.

جزئیات حادثه برای فائزه قاضی پور

حادثه سقوط مرگبار والیبالیست 17ساله نکایی به نام فائزه قاضی پور ، صبح پنجشنبه گذشته رخ داد. دختر نوجوان بر اثر سقوط از طبقه پنجم ساختمان جان خود را از دست داد و پرونده ای جنایی را مقابل کارآگاهان پلیس آگاهی قرار داد.

کارآگاهان پس از حضور در محل و تحقیق از مالک ساختمان متوجه شدند روز حادثه کلید خانه در اختیار دوست او به نام سعید بوده است. با این اظهارات سعید تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دستگیر شد.

متهم در مواجهه با دلایل پلیسی، بناچار سکوت خود را شکست و گفت:ورزشکار هستم و در زمینه فروش داروها و مکمل های ورزشی فعالیت دارم. چند روز پیش با دختر والیبالیست آشنا شدم و با این ترفند که می خواهم رژیم غذایی بدنسازی به او بدهم، او را به آپارتمان کشاندم. او بدون اطلاع از نیت شومی که در سر داشتم، وارد خانه شد و وقتی به نیت من پی برد، به سمت پنجره دوید و خود را به پایین پرت کرد.

گلی ازگلی، مربی تیم والیبال ذوالفقار نکا گفت:ازدو سال پیش فائزه شاگردم شد و عضو تیم والیبال نوجوانان استان مازندران بود. در اردوهای انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان نیز حضور داشت. سه جلسه در هفته در باشگاه ورزشی ام تمرین می کرد. همیشه راس ساعت 10 و 30 دقیقه صبح سر تمرین می آمد و حتی به عنوان کمک مربی در کنارم بود.

فائزه قاضی پور

وی اضافه کرد:صبح پنجشنبه منتظر فائزه بودم که مادرش تماس گرفت و گفت فائزه از ساختمانی سقوط کرده است. به بیمارستان رفتم و با جسد دختر نوجوان روبه رو شدم.

این مربی تصریح کرد:در گفت وگو با دوستان فائزه متوجه شدم هشت روز پیش فائزه به آنها گفته با مردی آشنا شده که قرار است از او داروی بدنسازی بگیرد. همسایه ها دیده اند که روز حادثه متهم و مرد دیگری شاگردم را به زور به ساختمان برده اند، اما ازترس شهادت نمی دهند. کوله پشتی و کفش های شاگردم در راه پله همان خانه افتاده بود.

سرهنگ احمد رضا رستمی، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران نیز گفت:متهم پرونده دستگیر شده و در بازجویی ها اعترافاتی در این باره داشته که با دستور قضایی در بازداشت است.

راز سقوط مرگبار دختر والیبالیست در نکا فاش شد

راز سقوط مرگبار دختر والیبالیست در نکا فاش شد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 25
برگرفته از ایران ، جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 21 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف