نمناک اخبارحوادث مرگ مرموز دختر 17 ساله در اتوبان + عکس
مرگ دختر ، پرت کردن دختر از ماشین
پرونده مرگ دلخراش دختر 17 ساله پس از بیرون افتادن از خودروی دوستش در دادسرای جنایی تهران کلید خورد.
تاریخ انتشار : 31 تیر 1397

مرگ دلخراش دختر جوان پس از پرت شدن از ماشین به داخل اتوبان

روزنامه ایران: رسیدگی به پرونده دختر 17 ساله ای که به طرز مرموزی از خودروی دوستش بیرون افتاده و جان باخته است در دادسرای جنایی تهران کلید خورد.

ساعت 1:30 دقیقه بامداد 30 تیر بازپرس کشیک قتل پایتخت در تماس مأموران پلیس از مرگ دختر 17 ساله ای در اتوبان یادگار امام، محدوده میدان شهرداری با خبر شد. 

با اعلام این خبر بود که بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند. در تحقیقات مقدماتی معلوم شد که دختر نوجوان خودش را از یک خودروی پراید که با سرعت در حرکت بوده به پایین پرتاب کرده و همین مسأله مرگ او را رقم زده بود.بدین ترتیب راننده پراید که در محل حضور داشت بازداشت و برای تحقیقات به شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد. پسر 22 ساله در بررسی های اولیه مدعی شد که دختر نوجوان خودخواسته از خودرو به بیرون افتاده و او در این ماجرا نقشی نداشته است.

بدین ترتیب بازپرس مرادی دستور بازداشت پسر جوان و بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل حادثه و تحقیق از تنها شاهد این ماجرا را صادر کرد.

متهم به قتل   

گفت وگو با راننده پراید

فوق دیپلم حسابداری دارد و دانشجو است. چند وقتی هم هست که راننده تاکسی های اینترنتی است و مسافرکشی می کند. بابک از آشنایی و حادثه مرگباری که برای دختر مورد علاقه اش افتاده، گفت. 

با سمیه چطور آشنا شدی؟  

یک سال و نیم پیش با سمیه آشنا شدم. پس از بهم زدن رابطه اش با دوستم یک گروه در تلگرام تشکیل داد و من را هم عضو گروه کرد. به غیر از من دختر جوان دیگری هم عضو گروه بود. همین گروه باب آشنایی ما شد. 6 ماهی باهم در ارتباط بودیم اما دوستی در کار نبود تا اینکه 6 ماه بعد من و سمیه باهم دوست شدیم. 

با سمیه اختلاف داشتی؟  

اصلاً من خیلی او را دوست داشتم و حتی می خواستم با او ازدواج کنم اما خانواده ام مخالف این ازدواج بودند. 

چرا با ازدواجتان مخالفت کردند؟  

برای اینکه سمیه افغان بود. البته خودم هم از روز اول نمی دانستم. 6 ماهی از دوستی مان گذشته بود که گفت می خواهم رازهایی را برملا کنم که اگر بفهمی قطعاً با من قطع رابطه می کنی. او گفت پدرش آدم خوبی نیست و اعتیاد شدید دارد و مدام او را شکنجه می کند. بعد هم گفت که افغان است و شناسنامه ندارد. من هم چون دوستش داشتم به رابطه مان ادامه دادم. 

آن شب چه اتفاقی افتاد؟  

سمیه همیشه ساعت 8 شب به بعد با من قرار می گذاشت. چون پدرش شب کار بود و بعد از رفتن او می توانست از خانه خارج شود. اما آن شب قبل از رفتن پدرش با من قرار گذاشت. 

او را سوار ماشینم کردم تلفنش زنگ زد و به زبان افغان شروع به صحبت کرد. در این مدت با زبان آنها آشنایی پیدا کرده بودم و فهمیدم که خواهر بزرگترش از دیشب تا به حال به خانه نیامده است. گفتم چرا این موضوع رو به من نگفتی؟ گفت برای اینکه ترسیدم سرکوفت بزنی، در این مورد صحبت می کردیم که گفت من حوصله ندارم و عصبانی هستم. 

چند لحظه بعد هم در ماشین را باز کرد تا خودش را بیرون بیندازد. فوراً در را بستم و قفل مرکزی را زدم. دوباره این کار را کرد اما او را گرفتم. کمی آرام شد فکر نمی کردم که این کار را تکرار کند اما در ماشین را باز کرد و خودش را به بیرون پرتاب کرد.

انتهای پیام/م

مرگ دلخراش دختر 17 ساله پس از پرت شدن به داخل اتوبان

مرگ مرموز دختر 17 ساله در اتوبان + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف