نمناک اخبارحوادث مرگ پسر جوان در آبگرم دهلران
آبگرم دهلران ، گوگرد
استنشاق گاز گوگرد چشمه های آبگرم دهلران، جوان اهل شهرستان دهلران را به کام مرگ کشاند.
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1395

مرگ تلخ جوان دهلرانی در چشمه آبگرم دهلران

چشمه های آبگرم دهلران با خواص درمانی و گوگردی در فاصله 3 کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غار خفاش قراردارد.

در حال حاضر شهرداری تاسیساتی در آنجا احداث کرده که در ایام بهار و زمستان مورد استفاده قرار می گیرد، این چشمه های آب گرم به صورت رودخانه در پایین دشت سرد شده و به نام سرگرو یا سرگراب برای مصارف کشاورزی و گوسفندان استفاده می شود.

و هم اکنون حمامی از سوی شهرداری دهلران احداث گردیده ولی با توجه به این که با روش های علمی انجام نگردیده درحال فرسوده شدن به علت گوگرد زیاد است.

ساعاتی پیش جوان دهلرانی به دلیل ایست قلبی ناشی از استنشاق گاز گوگرد چشمه های آبگرم دهلران جان باخت، هنوز پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ اظهار نظر نکرده است.

مجموعه آبگرم دهلران تابلوهای هشدار دهنده و کپسول اکسیژن دارد ضمن اینکه مسئولان بارها هشدار داده اند کسانی که ناراحتی قلبی دارند به داخل استخرها نروند و در بیرون و هوای آزاد (داخل رودخانه) شنا کنند.

مرگ پسر جوان در آبگرم دهلران

مرگ پسر جوان در آبگرم دهلران
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از مهر-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف