نمناک اخبارحوادث مرگ دلخراش 2 شهروند تبریزی در آسانسور
آسانسور ، مرگ
بر اساس اعلام رئیس مرکز فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی روز گذشته 25 دی ماه 2 شهروند تبریزی در آسانسور جان خود را از دست دادند.
تاریخ انتشار : 26 دی 1393

روزبه رجائی غفوری اظهار کرد:17 خردادماه کودکی 9 ماهه، 5 تیرماه، زنی 57 ساله، 29 آبان ماه زنی 51 ساله، 29 آذرماه مرد 28 ساله ی ممقانی و دیروز 25 دی ماه، مردی 45 ساله در یکی از ادارات شهر تبریز و شهروندی 50 ساله در شهرک باغمیشه شهر تبریز، در آسانسور جان باختند.
وی در تشریح حوادث مربوط به آسانسور که در شهر تبریز به وقوع پیوست، گفت:با تماس یک مورد سقوط از بلندی در ساعت 11:30 دیروز(پنج شنبه 25 دی ماه) در خیابان ارتش، مرکز فوریت های پزشکی پایگاه 217 تبریز به محل اعزام شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت:در این حادثه مردی 45 ساله از طبقه ی چهارم در داخل آسانسور سقوط کرده و بر اثر شدت حادثه در محل فوت کرده بود.
رجائی غفوری همچنین از حادثه ای دیگر در شهرک باغمیشه خبر داد و گفت:با اعلام حادثه ی مربوط به آسانسور در ساعت 16:30 پایگاه 210 اورژانس به محل حادثه اعزام شده و از فوت تعمیرکار آیفون خبر دادند.
وی خاطرنشان کرد:این تعمیرکار که مردی 50 ساله بود بر اثر گیر کردن سر و فشار وارد آمده فوت کرده بود.

سقوط در آسانسوربراساس این گزارش، در برنامه ی ساماندهی آسانسورهای شهر تبریز که از 19 آذر با حکم قضایی دادستان در اولویت قرار گرفته بود، مقرر شد آسانسورهای ادارات دولتی، بیمارستان ها، مراکز پزشکی و مجتمع های مسکونی بازرسی شوند.
چندی پیش «خلیل الهی» دادستان عمومی و انقلاب شهر تبریز از بازرسی 637 آسانسور مورد استفاده در ادارات دولتی و مراکز عمومی خبر داد و گفت:به علت حجم زیاد آسانسورها، این بازرسی ها تا پایان سال ادامه دارد.

مرگ دلخراش 2 شهروند تبریزی در آسانسور

مرگ دلخراش 2 شهروند تبریزی در آسانسور
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 38
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 33 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف