نمناک اخبارحوادث مرگ مرموز دختر جوان در مهمانی شبانه پایتخت
مهمانی شبانه ، مرگ مرموز
مرگ مرموز دختر جوان در مهمانی شبانه تیم جنایی پایتخت را در مقابل معمای جدیدی قرار داد.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395

مرگ دختر جوان در مهمانی شبانه

نیمه شب گذشته بود که ماموران کلانتری 106 نامجو در جریان انتقال دختری نیمه جان به بیمارستان امام حسین قرار گرفتند. با حضور ماموران در بیمارستان مشخص شدختر جوان جان خود را از دست داده است. با اعلام موضوع به بازپرس حسین پور او به همراه تیم جنایی در محل جنایت حاضر و تحقیقات جنایی آغاز شد.

 
در تحقیقات اولیه مشخص شد که دختر جوان توسط سه پسر جوان به بیمارستان منتقل شده بود. تحقیقات از پسران جوان آغاز و آنها ادعا کردند در یک میهمانی شبانه حضور داشتند که آزاده حالش خراب شده است. آننها نیز او را به بیمارستان منتقل اما او جانش را از دست داده است.
 
پسران جوان ادعا کرد وقتی موضوع را به مادر آزاده اعلام کرده اند او مدعی شده دخترش به علت قرص هایی که می خورد اینگونه شده و به خواب می رود. ما نمی دانیم چرا او جانش را از دست داده است.
 
در ادامه بازپرس ویژه قتل دستور بررسی بیشتر پرونده از سوی کاراگاهان پلیس آگاهی را صادر و جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

مرگ مرموز دختر جوان در مهمانی شبانه پایتخت

مرگ مرموز دختر جوان در مهمانی شبانه پایتخت
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 15
برگرفته از میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف