نمناک اخبارحوادث مرگ فجیع دستفروش مرد در میان شعله های آتش
دستفروش ، مرگ دستفروش
مرد دستفروش برای ایجاد صلح و آشتی میان دوستان خود زنده زنده در آتش جان داد.
تاریخ انتشار : 1 فروردین 1397

دستفروش بد شانس در آتش سوخت

مردی که قرار بود بین دو دستفروش آشتی به راه بیاندازد در آتش شعله ور شده سوخت و پرونده ای جنایی در این خصوص گشوده شد ،  رسیدگی به این پرونده فجیع از هفته پیش آغاز شد که دو دستفروش با یکدیگر سر بساط کردن اجناس شان در خیابان درگیر شدند.


درگیری از این قرار بود که یکی از این دستفروشان با گالن بنزین و یک بسته کبریت به بساط دیگری حمله برده بود تا او را از میدان به در کند و جای بهتری برای خودش دست و پا کند.

در این میان فردی که برای جدا کردن این دو دستفروش اقدام کرده بود به یکباره در آتش شعله ور شده سوخت و همان موقع به بیمارستان منتقل می شود اما او که حال وخیمی داشت درمان ها برایش موثر واقع نشد و جان خود را از دست داد.
به این ترتیب موضوع مرگ این فرد به بازپرس دادسرای امور جنایی تهران اطلاع داده شد و پرونده ای جنایی در دستور کار بازپرس محسن مدیرروستا قرار گرفت.
با دستور بازپرس کشیک قتل Murder پایتخت پرونده ای در این زمینه در شعبه ششم دادسرای جنایی تهران تشکیل شده است و موضوع برای مشخص شدن حقایق پنهان ماجرا در دستور کار کارآگاهان اداره دهم آگاهی پایتخت قرار گرفته است.

 
جسد نیز برای مشخص شدن علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شده است.

مرگ فجیع دستفروش مرد در میان شعله های آتش

مرگ فجیع دستفروش مرد در میان شعله های آتش
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از رکنا / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف