نمناک اخبارجامعه ماجرای مرگ دست فروش قمی
دست فروش ، دست فروش قمی
رانندگان وانت های فروش میوه در قم در اعتراض به حادثه شب گذشته که باعث مرگ یک میوه فروش شد خروجی میدان میوه و تره بار قم را بستند.
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1396

روایت های متفاوت از مرگ دست فروش قمی

روابط عمومی شهرداری قم، درگیری ماموران با راننده متوفی را تکذیب کرد. در عین حال دادستانی از احضار و بازجویی پنج مامور شهرداری خبرداد.

عصر روز شنبه ماموران سد معبر شهرداری قم از یک راننده وانت که مشغول فروش میوه بود، می خواهند محل را ترک کند اما این راننده پس از گذشت دو ساعت؛ در بیمارستان فوت می کند.
مردمِ محل، برخورد ماموران شهرداری را دلیل فوت راننده می دانند و در بولوار شاهد قم تجمع می کنند. از صبح دیروز خبری با عنوان «مرگ مرد دست فروش در درگیری با ماموران شهرداری قم» در فضای مجازی در حال انتشار است. در شبکه های اجتماعی فیلم هایی منتشر شده که نشان می دهد راننده وانت که نام او مظفر عباسی است، به ماموران اعتراض می کند و نمی خواهد بگذارد خودروی او را با خود ببرند. تصویرهای دیگری هم هست که فروشنده را در حالی که کنار خیابان افتاده، نشان می دهد یکی از حاضران نیز در این فیلم مدعی شده ماموران شهرداری دست فروش را کتک زده اند.

اما روابط عمومی شهرداری قم، هرگونه درگیری منجر به فوت را تکذیب می کند.
عابدی (مدیر روابط عمومی شهرداری قم) درباره جزئیات حادثه گفت:ساعت 19:30 ماموران سد معبر شهرداری قم به یک راننده وانت میوه فروش، به خاطر سد معبر تذکر می دهند که منجر به واکنش وی می شود و راننده وانت اقدام به شکستن شیشه خودرویش می کند. وی ادامه داد:هیچ برخوردی با این راننده نمی شود و پس از دریافت تعهد بدون هیچ مشکلی راننده وانت از محل دور می شود. اما پس از مدتی حال راننده وانت بد شده و سرش به جدول کنار خیابان برخورد می کند و به وسیله اورژانس به بیمارستان الزهرا(س) منتقل می شود. با این وجود راننده پس از دو ساعت فوت می کند.عابدی در پایان اظهار کرد:مراجع قضایی و پزشکی قانونی در حال بررسی موضوع هستند، نتیجه قطعی درباره علت مرگ راننده به زودی مشخص می شود.

در همین باره مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم با اشاره به جزئیات حادثه گفت:در پی انتشار خبری مبنی بر فوت یکی از دست فروشان خیابان شاهد به علت درگیری با ماموران شهرداری موضوع برای بررسی در دستور کار قرار گرفت.این مقام قضایی گفت:در این باره پرونده قضایی تشکیل شد و پنج نفر از ماموران شهرداری احضار و بازجویی شد. همچنین بازپرس ویژه قتل از همان لحظات اولیه حادثه در محل حضور یافته و در حال بررسی جزئیات و عوامل دخیل در فوت این دست فروش است.کاهه گفت:بر اساس بازرسی و تحقیق از شاهدان عینی و همچنین بررسی مستندات، موضوع قتل عمد در این حادثه مطرح نیست.دکتر صدیقی آخا، مدیر کل پزشکی قانونی استان قم نیز با اشاره به این که در بررسی های اولیه آثار ضرب و جرح ناشی از نزاع دیده نشده است، افزود:به نظر می رسد به دنبال نزاع لفظی، احتمالا علت مرگ سکته قلبی بوده باشد.آخا گفت:نمونه برداری های لازم انجام و نتیجه قطعی پس از وصول نتیجه آزمایش ها اعلام می شود.

ماجرای مرگ دست فروش قمی

ماجرای مرگ دست فروش قمی
:
امتیاز : 1.4 تعداد رای : 7
برگرفته از خراسان - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف