نمناک اخبارحوادث بازی بدمینتون دختر بچه دو ساله را به کام مرگ فرستاد
دختربچه ، دختر
بازی بدمینتون زوج جوان در یکی از بوستان های جنوب تهران به طور ناخواسته دختر بچه دو ساله را به کام مرگ فرستاد.
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1395

مرگ دلخراش دختربچه دو ساله در پارک

سرنوشت دختر بچه دوساله به زوج جوانی گره خورد که برای گذراندن اوقات فراغت به یکی از بوستان های اطراف محل زندگیشان رفته بودند . گذراندن اوقات این زوج به طرز ناخواسته ای به زندگی دختر بچه دو ساله ای پایان داد . مرگ دلخراش این دختر موجب تاسف و ناراحتی شدید این زوج جوان شد ولی دیگر راهی برای بازگشت وجود نداشت چرا که دختر کوچک بر اثر شدت جراحات درگذشت.
زوج جوانی که برای بازی بدمینتون به یک بوستان در تهران رفته بودند تصور نمی کردند بازی آنها چه سرنوشت شومی برا ی دخترک دو ساله رقم خواهد زد. ساعت 2 بامداد پنجشنبه بازپرس ایلخانی از مرگ مشکوک دختری دو ساله در یکی از بیمارستان های جنوب پایتخت باخبر شد.
 
پس از حضور مأموران در بیمارستان مشخص شد که حدود ساعت 6 بعد از ظهر چهارشنبه زوج جوانی به همراه پیرمردی، این دختر بچه را به بیمارستان رسانده اند. بلافاصله نیز کودک که از ناحیه قفسه سینه و گردن بشدت مصدوم شده بود تحت درمان قرار گرفت. اما ساعاتی بعد به علت شدت جراحات جان سپرد.مرد جوانی که دخترک را به بیمارستان رسانده بود گفت:من و همسرم به تازگی ازدواج کرده ایم. دیروز غروب در بوستان مشغول بازی بدمینتون بودیم که توپ به پشت سرم پرتاب شد.همانطور عقب عقب رفتم تا با راکت زیر توپ بزنم که ناگهان روی زمین افتادم. وقتی بلند شدم ، زیر پایم دخترکی را دیدم که ناخواسته روی او افتاده بودم. درحالی که بشدت ناراحت شده و ترسیده بودم بچه را در آغوش کشیدم. بلافاصله نیز همراه همسرم و پدربزرگ بچه او را به بیمارستان رساندیم. اما متأسفانه دختر کوچولو به طرز ناباورانه ای جان سپرد.
 دختر بچه دو ساله

مرگ دلخراش دختر بچه دو ساله در بوستان

پدر بزرگ کودک نیز به بازپرس جنایی گفت:امروز نوه ام بی قراری می کرد به همین خاطر او را به پارک بردم. نوه ام داخل چمن هاسرگرم بازی بود که ناگهان این اتفاق رخ داد.
بازپرس ایلخانی پس از صدور دستورانتقال جسد دخترک به پزشکی قانونی، مرد جوان را بازداشت کرد.

بازی بدمینتون دختر بچه دو ساله را به کام مرگ فرستاد

بازی بدمینتون دختر بچه دو ساله را به کام مرگ فرستاد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از روزنامه ایران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف