نمناک اخبارحوادث مرگ دلخراش پدر در مقابل چشمان دخترش !!
مرگ دلخراش ، سقوط از کوه
مرگ دلخراش یک پدر مقابل چشمان وحشت زده دخترش به علت لغزش از کوه اتفاق افتاد.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1396

مرگ دلخراش پدری بخاطر لغزش از کوه 

یک مرد 50 ساله اهل جنوب انگلیس که به همراه دختر 25 ساله اش در حال کوهنوردی در ارتفاعات کوه " تریفان " در شمال ولز بود به علت سقوط از کوه جان سپرد. مرگ دلخراش این مرد در مقابل چشمان وحشت زده دخترش و به علت لغزش ناگهانی رخ داد. 

بنا به گزارش ها آنها به علت شیب زیاد این کوه تصمیم به بازگشت و در حال پایین آمدن از کوه بودند. این دو نفر یک روز قبل از این حادثه به بخشی از ارتفاعات این کوه صعود کرده بودند. جسد این مرد توسط یک صخره نورد در همان حوالی پیدا شد و گروه نجات نیز در ساعت 12.10pm در صحنه حادثه حاضر شدند.

مرگ دلخراش یک پدر

مرگ پدر در مقابل دخترش بخاطر لغزش 

   لیوئد، سخنگوی گروه نجات با چالش خواندن کوهنوردی در این خصوص گفت:در سال ما حداقل دو مورد از چنین گزارش های دریافت می کنیم. این مرد و دخترش صخره نورد بودند. آنها در حال پایین آمدن از کوه بودند که بسیار خطرناک است. این کوه دارای صخره های زیاد و همچنین شیب تندی است. آنها به خاطر همین مسئله تصمیم به بازگشت گرفتند که در یک لحظه این مرد دچار اشتباه شده و این اشتباه سقوط و در نتیجه مرگ وی را رقم زده است."

مرگ دلخراش پدر در مقابل چشمان دخترش !!

مرگ دلخراش پدر در مقابل چشمان دخترش !!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 22
برگرفته از جام نیوز/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 16 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف