نمناک سرگرمیدیدنی ها مرگ دلخراش زن بی گناه توسط مردم خشمگین! + تصاویر
زن بی گناه ، مردم خشمگین
زن بی گناهی در ناحیه کاراناوی بولیوی به اشتباه سرقت شد و آن را به درختی مملو از مورچه های سمی بستند و جانش را از دست داد.
تاریخ انتشار : 18 دی 1395

زن بی گناه که به اتهام سرقت خودرو اشتباهی مجازات شد

زن بیگناهی که اشتباها به سرقت خودرو متهم شده بود بعد از بسته شدن به درخت مملو از مورچه های سمی در اثر مشکلات تنفسی جانش را از دست داد. این قربانی 52 ساله که توسط مردم خشمگین به درخت بسته شده بود ابتدا توسط پلیس نجات یافت اما بعد از انتقال به بیمارستان درگذشت. این حشرات کوچک با وارد شدن به نای وی و ایجاد تورم، تنفس را برای این زن غیر ممکن کردند.

 

زن بی گناه

جان باختن زنی توسط مردمی خشمگین


وی هنگامی که قصد داشت به پسر گرفتار شده اش از دست مردم خشمگین که به درخت بسته شده بود کمک کند خود نیز به اتهام سرقت گرفتار شد. دختر این زن نیز که دچار سرنوشتی مشابه شده بود به همراه برادرش نجات یافتند. بنا به گفته برخی افراد محلی، این زن به همراه فرزندانش ابتدا توسط مردم خشمگین مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و حتی قسمت هایی از بدن آنها سوزانده شد. این حادثه هولناک در ناحیه "کاراناوی" بولیوی و در 100 مایلی شمال شرقی لاپاز؛ پایتخت این کشور رخ داد.

زن بی گناه

جان باختن زنی توسط مردمی خشمگین


بنا به گفته مقامات محلی بررسی های اولیه حاکی از آن است این زن به همراه دو فرزند 22 و 28 ساله خود که اهل لاپاز بودند به منظور دریافت یک بدهی قبلی به این منطقه سفر کرده بودند.

مرگ دلخراش زن بی گناه توسط مردم خشمگین! + تصاویر

مرگ دلخراش زن بی گناه توسط مردم خشمگین! + تصاویر
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 13
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف