نمناک سرگرمیگوناگون ماجرای مرگ هولناک زن جوان جن زده! + تصاویر
جن زده ، جن گیر
بارگذاری کلیپی از جن گیری یک زن در یوتویوب موجب رسانه ای شدن آن شد یک زن که گفته می شد جن زده شده بود در طول مراحل جن گیری جان خود را از دست داد.
بازدید : 10,752 نفر

 جن گیری یک زن که به مرگ جن زده ختم شد

مراسم های جن گیری در همه جای جهان انجام می شود  در این مراسم بسته به نوع مذهب و اعتقادات  هر جامعه  اوراد و دعاهایی خوانده می شود که این اوراد ریشه در اعتقادات مذهبی هر قومی دارد.به تازگی بارگذاری کلیپی از جن گیری یک زن در یوتویوب موجب رسانه ای شدن آن شد یک زن که گفته می شد جن زده شده بود در طول مراحل جن گیری جان خود را از دست داد.
 
یک ویدیو توسط یک کانال به نام حالا وقت حقیقت است در یوتیوب بارگذاری شد که مراحل جن گیری از یک زن را نشان می دهد که در آخر ویدیو، زن جان خود را از دست می دهد.
 
ابتدا یکی از مردها شروع به خواندن جملاتی از کتاب مقدس می کند و به محض آغاز شدن خواندن این جملات زن شروع به پیچ و تاب خوردن و فشردن دندان ها می کند.
 
زن جن زده
 
مرد به آرامی به شانه های او می زند و به خواندن ادامه می دهد. سپس یک کبریت روشن را جلوی صورت او می برد و بعد از سوزاندن گردن، پیشانی و سینه این زن، کبریت را خاموش می کند.
 
زن جن زده
 
بعد از صحبت کردن با او به مدت کوتاه، او را مجبور می کند که چند عبارت را تکرار کند و یک لیوان آب به او می دهد.
 
زن جن زده
 
30 ثانیه بعد، زن از روی مبل می پرد و صدای عجیبی از خود درمی آورد و پس از جابجایی سینه اش به پشت و بدون هیچ حسی و با چشمان باز روی زمین می افتد و تا آخر ویدیو از جای خود تکان نمی خورد.

ماجرای مرگ هولناک زن جوان جن زده! + تصاویر

ماجرای مرگ هولناک زن جوان جن زده! + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 95
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 77 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف