نمناک اخبارحوادث مرگ زن جوان در اتاق انجماد آرایشگاه + عکس
مرگ زن جوان ، مرگ در آرایشگاه
مرگ زن جوان حادثه ی تلخی بود که بعد از پیشنهاد سالن انجماد توسط صاحب آرایشگاه رخ داد. به گفته ی پزشکی قانونی زن جوان در لحظه جان داده است و هیچ فرصتی برای عکس العمل نداشته است.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1394

مرگ زن جوان در اتاق انجماد سالن زیبایی

هندرسون نوادا، مدیر مرکزی این سالن از پیدا شدن یکی از پرسنل در اتاق مرکز خبر داد.
 
بر اساس گزارش پلیس، جسد چلسی که 24 سال داشت توسط یکی از کارمندان سالن زیبایی که متخصص در سرمادرمانی، زیبایی عمیق یخ و درمان های پزشکی بود، کشف شد.
اداره ایمنی بهداشت گفت:چلسی حداقل 10 ساعت قبل از پیدا شدنش، در آن اتاق بوده و ممکن است با استنشاق گازهای نیتروژن ساطع به اتاق خفه شده باشد. بازرسان پزشکی می گویند چلسی مرگ در ثانیه را تجربه کرده و رنج نکشیده است.
 
اتاق انجماد سالن زیبایی

مرگ زن جوان در اتاق انجماد سالن زیبایی

مسئول این سالن اظهار داشت:درب هیچ کدام از اتاق های انجماد بلافاصله قفل خودکار نمی شود تا اگر پرسنلی خطا کرد، بتواند جان خود را نجات دهد و این فرصت در حالی است که تمام پرسنل آموزش دقیق و مو به مو دیده اند.
 
پلیس محلی لاس وگاس گفت:در حال بررسی علت استفاده آگاهانه او از اتاق هستیم، در حالی که چلسی در شب و در خارج ساعت کسب و کار در آنجا حضور داشت.
 
رئیس این سالن گفت:قرار گرفتن در سرمای شدید می تواند استرس روانی، رماتیسم و درد مفاصل را بهبود دهد. شاید چلسی به دلیل بیماری رماتیسم خود به اتاق انجماد رفته است. لیندسی لوهان و سندی مور از ورزشکاران و افراد مشهوری هستند که در دمای انجماد به بهداشت روانی متعادل خود رسیده اند.
 
پلیس در پایان افزود:کالبدشکافی برای علت کشته شدن چلسی انجام می شود و نتایج آن 6 تا 8 هفته دیگر آماده اعلام به دادگاه است تا دلیل حادثه رخ داده مشخص شود.

مرگ زن جوان ، مرگ زن جوان در اتاق انجماد سالن زیبایی

مرگ زن جوان در اتاق انجماد آرایشگاه + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف