نمناک اخبارگوناگون مرگ تلخ زن بعد از دفن زیر کوه مدفوع توسط شوهرش + عکس
مرگ زن ، مرگ زن هندی
زن بینوا که به دلیل مسمومیت دچار بدحالی شده بود توسط شوهرش از دنیا رفت ، مرد که با استفاده از روشی عجیب و خطرناک سعی داشت همسرش را درمان کند جان او را گرفت.

مردی که می خواست زنش را درمان کند موجب مرگ او شد

شوهر خرافاتی و بی عقل همسرش را در زیر کوهی از مدفوع قرار میدهد تا نیش زدگی مار در او درمان شود اما زن خیلی زود میمیرد ، این تکرار اخبار ناراحت کننده ای است که طی سال بارها در کشور هندوستان رخ می دهد.

مرگ زن هندی

مرگ زن هندی در زیر کوه مدفون گاو توسط شوهر بی عقلش

هندی ها می گوید :ما خیلی از رفتار ها و اعتقادات غیر منطقی برای خیلی چیز ها داریم-شکستن آینه،جوشیدن شیر،رد شدن گربه سیاه از کنارمان و غیره ،اخیرا خوابیدن زیر کوهی از مدفوع گاو برای درمان نیش زدگی مار نیز به این لیست اضافه شده است ؛ این مقدمه ای بود برای صحبت در مورد باور اشتباهی که جان زنی را که بر اثر نیش زدگی مار دچار مسمومیت شده بود را گرفت.
 
دوندر زن 35 ساله ای که در ناحیه بولاندشهر اوتار پرداش هنگامی که برای جمع کردن چوب به مزرعه رفت توسط مار گزیده شد و فورا به خانه رفت تا همسرش را از اتفاقی که افتاده مطلع سازد، همسرش هم به جای اینکه او رابه بیمارستان ببرند یعنی کاری که هر انسان عاقلی انجام میدهد ، مار را افسونگر نامیده و برای درمان زنش و خارج شدن زهر مار از بدنش او را زیر کوهی از مدفوع گاو خوابانده است به طوریکه تصویر آن را در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید. این اقدام عجیب او کافی بود تا زن بینوا در عرض چند دقیقه جان خود را از دست بدهد.
 
مدفون گاو

مرگ زن هندی در زیر کوه مدفون

مرگ تلخ زن بعد از انجام روش درمانی عجیب توسط شوهرش +عکس

مرگ تلخ زن بعد از دفن زیر کوه مدفوع توسط شوهرش + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 66
منبع : بخش خبری نمناک/ح.ب/ن
این مطلب مفید بود ؟ 57 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف