یک سگ بولداگ فرانسوی بینوا به دلیل اشتباه عجب و باورنکردنی صاحبش، جان خود را از دست داد.

مرگ تلخ یک سگ به خاطر بی فکری صاحبش

صاحب بی فکر یک سگ بولداگ فرانسوی اجازه داد در یک تانک شنا کند، در حالی که از او برای ویدئوی رسانه های اجتماعی با فرض اینکه می تواند شنا کند، فیلم برداری می کرد. این سگ بولداگ فرانسوی انرژی اش تمام شد و در مغازه حیوانات خانگی "PP" در فوجان چین غرق شد. او اجازه داد سگش در یک تانک شنا غرق شود، با فرض اینکه می تواند شنا کند و خودش از او برای رسانه های اجتماعی از فیلم برداری می کرد.

مالک سگ ادعا کرد که سگش آسیب دیده است، بنابراین او می خواهد با ورزش در آب به او کمک کند اما چند ثانیه بعد از شنا چنانچه در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ، این سگ بولداگ به طور آشکاری پریشان شد و تقلا می کرد که شناور بماند. در حالی که این سگ برای ادامه حرکتش می جنگید، به نظر می رسید که صاحب دیوانه اش در حال تفریح است و حیوان خانگی اش را مسخره می کند. او می خندید و می گفت:" نمی تواند شنا کند! نگاه کن! " اما احساسات او وقتی که سگ بی جان به نظر رسید به سرعت از شادی به وحشت و ترس تبدیل شدند.

مرگ تلخ یک سگ 

مدیر فروشگاه حیوانات، آقای وی، گفت که سگ نمی توانست احیا شود و کاملا مانند مرده ها بود ، فروشگاه او مسئولیت این حادثه را بر عهده گرفت و هزینه مراسم تدفین و دفن سگ را پرداخت کرد و مالک سگ بولداگ فرانسوی نیز خواستار جبران خسارت 1.700 پوندی شد.

آقای "هیی" گفت:" یک سگ بولداگ فرانسوی در حدود 2.000 تا 227 پوند می ارزد, اما با این حال مبلغ 1700 پوند مطالبه کرد, من قول دادم که در مورد آن با صاحب مغازه صحبت کنم. اما وقتی آن شب به خانه رسیدم, ویدئوی او نشان می داد که فیلم سگ غرق شده اش روی اینترنت قرار دارد و ناگهان ما مقصر شدیم."

مرگ سگ

مرگ سگ بینوا به دلیل اشتباه صاحبش 

آقای هی فیلم دوربین مدار بسته را از مغازه خود منتشر کرد و می خواست تا اندازه ای به این حادثه بیافزاید. او گفت:" همانطور که در این ویدئو می بینید, یکی از اعضای ستاد ما به محض اینکه مشخص شد سگ در حال غرق شدن است, به نجات بولداگ فرانسوی رفت اما از ابتدا تا انتها, صاحب سگ حتی یک کار را هم انجام نداد و حتی زمانی که کارمند مان سعی دارند سگش را نجات دهند, فیلم برداری را ادامه داده است. "

او زنی را متهم کرده است که با ساختن این فیلم و آسیب، به شهرت مغازه لطمه زده است و به دلیل همین اقدام فروشگاه حیوانات خانگی گفت که از مالک سگ بولداگ فرانسوی شکایت خواهد کرد.

سگ بولداگ فرانسوی

مرگ تلخ یک سگ بولداگ فرانسوی

مرگ تلخ سگ بینوا بخاطر لایک بازی صاحبش !

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
نظرات
وبگردی