مربی فیل ها به طور بسیار عجیبی پس از مرگ شاهزاده فیلهایش ناراحت و غمگین شده است، تصاویر آن را در ادامه مشاهده می نمایید.

ناراحتی غیرقابل باور مربی فیلها با مرگ شاهزاده فیلهایش

ارتباط انسان و حیوان امری است تقریبا طبیعی به خصوص در سالهای اخیر که تحقیقات و بررسی های علمی برای ایجاد و تقویت این ارتباط صورت گرفته است اما گاهی شاید این ارتباط خیلی بیشتر از حد نرمال پیش میرود و نبود یکی از طرفین موجب ناراحتی غیرقابل باور طرف دیگر می شود مثل پرنده ای که بعد از رفتن صاحبش به یک مسافرت طولانی دچار نوعی بیماری جدی می شود یا پیرزنی که با مرگ گربه اش دیگر با هیچ کس صحبت نکرده و برای همیشه سکوت اختیار می کند . تصاویری که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید نمونه ای از این ارتباط است که حد طبیعی را رد کرده و مرگ یکی از طرفین این ارتباط طرف دیگر درگیر غم شدیدی می شود.

در تصاویر به خوبی می بینید لحظه دل شکستگی مربی را که نتوانست غم خود را با دیدن رفیق قدیمی ( فیل) مهار کند ؛ صحنه های ضبط شده مربی را کنار فیل مرده بزرگی به نام "چرپالاسری پارتن" یکی از فیل های منطقه را نشان می دهد که چطور ابراز ناراحتی می کند و به راحتی از فیل بی جانش جدا نمیشود.

ناراحتی مربی فیل ها

ناراحتی عجیب مربی فیل ها بعد از مرگ شاهزاده فیلهایش

این پستاندار 44 ساله توسط محلی ها به عنوان "شاهزاده فیل ها" شناخته شده است و در سراسر ایالت برای دسته های معبد هند مورد استفاده قرار می گرفت در طول این ویدیو مربی که نامش ذکر نشده است به طور غیرقابل کنترلی به سر فیل مرده اش می چسبد. مردی که در کنار مربی قرار دارد سعی می کند او را از فیل محبوب خود دور کند، اما مربی سرش را به حیوان می چسباند این مرد اندوهگین به کار خود ادامه می دهد تا اینکه افراد محلی بیشتری دور او جمع شده سعی می کنند او را بلند کنند همچنان که مراسم ادامه می یابد و گلبرگ های گل به سمت فیل مرده پرتاب می شوند، مرد به شیون و زاری ادامه می دهد و از رها کردن او خودداری می کند.

ناراحتی عجیب مربی فیل ها

 ناراحتی عجیب مربی فیل ها

 

style="text-align:center;">

 

واکنش متفاوت مربی بعد مرگ شاهزاده فیل هایش

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی