نمناک اخبارحوادث جزییات جدید از مرگ مشکوک عموی هادی ساعی
هادی ساعی ، عموی هادی ساعی
هادی ساعی در تازه ترین گفت و گوی خود از جزئیات جدید در پرونده مرگ عمویش در درگیری با پیمانکاران شهرداری سخن گفت.
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1394

 هادی ساعی عضو شورای شهر در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین جزئیات مرگ عموی خود اظهار کرد:زباله های مجموعه ما دو هفته جمع آوری نشده بود، به همین علت معاون شهردار ناحیه به مجموعه آمد و از بابت این قصور عذرخواهی کرد و با تماس با پیمانکاران مربوطه از آن ها خواست در اسرع وقت برای جمع آوری زباله اقدام کنند. این در حالی است که پیمانکاران بعد از ورود به مجموعه با توهین شهردار ناحیه این مسئله را عنوان کرده که چرا در روز 12 فروردین از آن ها خواسته شده زباله ها جمع آوری شود.

مرگ عموی هادی ساعی
 
ساعی ادامه داد:شهردار ناحیه از ما خواسته بود زباله ها را پشت درب باشگاه بگذاریم تا زباله ها از آن محل جمع آوری شود و ما از این موضوع استقبال کردیم، چرا که هیچکس دوست ندارد زباله در خانه اش باشد.
 
ساعی با اشاره به جزئیات رفتار پیمانکار تصریح کرد:همچنان که خدمه شهرداری مشغول به جمع آوری زباله بودند، پیمانکاران شروع به پرخاشگری و اعتراض کردند ولی ما به این دلیل که آن ها در روز تعطیل اقدام به این کار کرده بودند، جواب آن ها را ندادیم.
 
ساعی افزود:برای صرف ناهار همراه یکی از همکارانم راهی شدیم که ناگهان شاهد درگیری پیمانکار با عموی خود شدم و یکی از پیمانکاران به سمت ماشین رفت و چوبی را با خود به همراه آورد که من مانع برخورد چوب پیمانکار با عموی خود شدم.
 
عضو شورای شهر تاکید کرد:سعی کردم پیمانکار را از مجموعه خارج کنم که ناگهان دیدم عموی من روی زمین افتاده و حال وی بد شده، لذا از هلال احمر و اورژانس خواسته که به مجموعه بیایند و سعی کردیم عمویم را احیاء کنیم.
 
ساعی ادامه داد:در لحظه ای که حال عمویم بد شد، ندیدم کسی وی را بزند اما در لحظه درگیری شاهد بودم که چند بار به سینه عموی من ضربه زده شده است، این در حالی است که یازده سال پیش عموی من عمل قلب باز انجام داده بود و پزشکی قانونی نیز علت مرگ عموی من را ایست قلبی اعلام کرده است.
 
ساعی تصریح کرد:شهرداری شعار می دهد که تنها یک نهاد خدماتی نیست و تبدیل به نهادی اجتماعی شده، در حالیکه این دومین بار است که پیمانکاران شهرداری چنین رفتاری را از خود بروز می دهند.
 
وی ضمن تشکر از عبداللهی، تاکید کرد:کارگران در تمام مدت مشغول کار بوده و وارد دعوا نشدند و پیمانکاران که دو برادر بودند با ما درگیر شدند.
 
ساعی افزود:چرا شهرداری در زمان انتخاب پیمانکاران نظارت کافی ندارد و مشخص نیست رفت و روب شهر را به دست چه کسی می دهد. این در حالی است که پیمانکاران از این راه منافع زیادی کسب می کنند.
 
ساعی در پایان گفت:چهار شاهد این اتفاق را تایید کرده اند که یک نفر آن ها از کارمندان پیمانکار است و در حال حاضر دو پیمانکار که برادر هستند، در بازداشت به سر می برند.

جزییات جدید از مرگ مشکوک عموی هادی ساعی

جزییات جدید از مرگ مشکوک عموی هادی ساعی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 24
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 19 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف