نمناک اخبارفرهنگ و هنر تکذیب مرگ فرزاد حسنی در تصادف رانندگی
فرزاد حسنی ، مرگ فرزاد حسنی
در حالیکه شایعه سازی خبر تصادف مرگبار فرزاد حسنی مجری صدا و سیما در فضای مجازی شکل گرفته بود این خبر به طور کامل تکذیب شد.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1394

خبر تصادف مرگبار فرزاد حسنی مجری صدا و سیما در فضای مجازی منتشر شد که در ادامه تکذیب این خبر را از دو منبع میخوانید.

سرهنگ حسن خسروجردی اظهارکرد:چنین سانحه رانندگی در هیچکدام از محورهای این استان روی نداده و هیچ خبری دال بر مرگ این مجری تلویزیون در جاده های این استان گزارش نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود این تصادف در حوالی روستای امام آباد دامغان روی داده به ایسنا گفت:خوشبختانه چنین تصادفی با ویژگی هایی که مطرح شده نه تنها در امام آباد دامغان بلکه در هیچکدام از محورهای استان سمنان رخ نداده است.

همچنین یکی از مسئولان بیمارستان ولایت دامغان مرگ فرزاد حسنی، مجری نام آشنای تلویزیون در دامغان و انتقال وی به این بیمارستان را تکذیب کرد.

وی با بیان اینکه امام آباد در حومه شهر دامغان واقع شده و همه مجروحان و فوتی های این منطقه به بیمارستان ولایت منتقل می شوند، افزود:در لیست فوتی ها و مجروحان دو روز اخیر این بیمارستان چنین نامی وجود ندارد.

«فریبرز گلبن» تهیه کننده برنامه «موسیقی من» در گفتگو با خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت:خبر فوت "فرزاد حسنی" دروغ است و به طور کامل این خبر را تکذیب می کنم.

تکذیب مرگ فرزاد حسنی در تصادف رانندگی

تکذیب مرگ فرزاد حسنی در تصادف رانندگی
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 69
برگرفته از ایسنا ، باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 42 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف