نمناک اخبارحوادث مرگ مشکوک پیرمرد مغازه دار به خاطر شیشه نوشابه
مرگ پیرمرد ، حوادث
سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران از مرگ مشکوک پیرمرد مغازه دار در محله بی سیم خبر داد.
تاریخ انتشار : 16 خرداد 1398

 شیشه نوشابه جان پیرمرد صاحب مغازه را گرفت

ایسنا: سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران از مرگ مشکوک پیرمرد مغازه دار بعد از دعوا با خانواده ای به علت شکسته شدن یک شیشه نوشابه خبر داد. 

سرهنگ محمد جلینی درباره جزئیات مرگ مشکوک این پیر مرد اظهار کرد:عصر روز سه شنبه 14خرداد زن جوان 32ساله ای همراه با دختر سه ساله اش وارد مغازه این فرد شدند و شیشه نوشابه ای خریداری کردند. مغازه دار شیشه نوشابه را به دختر بچه داده اما شیشه از دست کودک رها شده و می شکند. در ادامه مادر کودک از مغازه دار شیشه نوشابه دیگری درخواست می کند. 

وی ادامه داد:مغازه دار که پیرمردی 84 ساله بود، از این کار امتناع کرده و با زن جوان درگیری لفظی پیدا می کند تا اینکه درگیری به خارج از مغازه کشیده و تبدیل به درگیری فیزیکی می شود. 

جلینی با بیان اینکه درگیری ادامه پیدا می کند تا اینکه یک مرد جوان راکب موتورسیکلت با دیدن این صحنه، از زن جوان درخواست می کند به درگیری خاتمه دهد، گفت:زن جوان همراه دخترش سوار بر موتورسیکلت این فرد شده و از محل دور می شود. بر اساس شواهد موجود، پیرمرد پس از این اتفاق قصد تماس با پلیس را داشته که ناگهان از حال می رود. 

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه طی تماس های مردمی با نیروهای امدادی اورژانس اعلام شد که پیرمردی مغازه دار که حدود 20سال است در مغازه ای در محله بی سیم فعالیت دارد، پس از دعوا با زن جوانی از حال رفته و جان خود را از دست داده است، گفت:با حضور عوامل اورژانس در محل فوت این پیرمرد تایید شد که در پی آن ماموران گشت محله بی سیم رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و برای مشخص شدن علت این حادثه زن جوان به همراه فرد همراهش را چند خیابان جلوتر بازداشت کردند. 

به گفته وی، تحقیقات برای مشخص شدن علت این حادثه در حال انجام است و زن جوان به همراه راکب موتورسیکلت تا اتمام انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی نقش آن ها در فوت پیرمرد با دستور مقام قضایی در کلانتری محله بی سیم بازداشت هستند.

انتهای پیام/م

مرگ پیرمرد صاحب مغازه در محله بی سیم بخاطر شیشه نوشابه

مرگ مشکوک پیرمرد مغازه دار به خاطر شیشه نوشابه
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف