نمناک اخبارورزشی مرگ مرموز فائزه قاضی پور والیبالیست ملی پوش در نکا
فائزه قاضی پور ، مرگ مرموز
فائزه قاضی پور دختر ملی پوش تیم والیبال جوانان به دلیل سقوط از ساختمانی نیمه کاره در نکا کشته شد.
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1394
بازدید : 9,278 نفر

مرگ مرموز فائزه قاضی پور

فائزه قاضی پور، والیبالیست نکایی که سابقه 2 بار حضور در اردوی تیم ملی والیبال جوانان را داشت به دلیل سقوط از ساختمان نیمه کاره چهار طبقه خیابان مهرآباد نکا جان باخت.

 

 

یکی از بستگان وی در این باره گفت:او برای تمرین و رفتن به باشگاه ورزشی از خانه خارج شد اما پس از مدتی جسدش در یک ساختمان نیمه کاره پیدا شد. پرونده در مرحله تحقیقات است و هنوز علت حضور وی در ساختمان و جان باختن این ملی پوش والیبال معلوم نیست.

 

سردار مسعود جعفری نسب، فرمانده انتظامی استان مازندران در این باره به جام جم گفت:پس از سقوط مرموز این دختر، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند. در بررسی ها مشخص شد این دختر از طبقه پنجم ساختمان سقوط کرده و قرار نبود آن روز به این محل برود. وی افزود:دو فرضیه قتل و خودکشی در همان ابتدا مطرح شد که با تحقیقات مقدماتی احتمال خودکشی کمرنگ شد. مرگ این والیبالیست جوان از نظر پلیس مشکوک است و کارگران ساختمان محل حادثه بازداشت شده اند. این افراد در حال حاضر در پلیس آگاهی بازداشت هستند و بازجویی از آن ها ادامه دارد. همچنین پسر جوانی در این رابطه دستگیر شده که تحقیقات از او نیز آغاز شده است. فردی که آخرین بار با این دختر تماس گرفته بود نیز در میان دستگیر شدگان است.

 

فرمانده انتظامی مازندران برخی اخبار منتشر شده درباره اینکه این دختر برای تمرین به ساختمان نیمه کاره رفته بود را تکذیب کرد و گفت:همان طور که اعلام کردم مرگ این دختر مشکوک است و تا زمان تکمیل تحقیقات باید صبر کرد.

مرگ مرموز فائزه قاضی پور والیبالیست ملی پوش در نکا

مرگ مرموز فائزه قاضی پور والیبالیست ملی پوش در نکا
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 47
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 37 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف