نمناک اخبارحوادث مرگ مرموز زن 50 ساله پس از ناپدید شدن
مرگ مرموز ، جسد
مرگ مرموز زن میانسال سوالات بسیاری را ایجاد کرده بود ، او که برای رفتن به منزل خواهرش از خانه خارج شده بود 7 روز بعد جنازه اش در حالی که داخل رود اترک شناور بود کشف شد.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395
بازدید : 2,098 نفر

مرگ مرموز زن میانسال در مسیر خانه خواهرش

زن 50 ساله اوایل هفته گذشته راهی خانه خواهرش شده بود که ناگهان ناپدید شد. این درحالی بود که چند سال قبل نیز خواهر این زن به شکل مرموزی گم شده و هیچ اثری از او نبود. به همین خاطر جست وجوها بی وقفه ادامه یافت و سرانجام تیم تجسس جسد این زن را در نقطه مرزی کشف کرد.

جلیل کوسه غراوی، بخشدار مرکزی شهرستان مراوه تپه دراین باره گفت:از روز اول گزارش مفقودی این زن میانسال بلافاصله بخشداری، نیروهای هلال احمر، بسیج و نیروهای مردمی با تمام توان برای یافتن این گمشده تلاش کردند و در سیر مراحل جست وجو، نیروهای هلال احمر از سگ های زنده یاب و حتی قایق هم کمک گرفتند ولی تمام تلاش ها بی نتیجه ماند تا اینکه نیروهای هلال احمر بعدازظهر چهارشنبه، پیکر این زن میانسال را در آخرین نقطه مرزی و در حالی که نیمی از بدنش از آب رودخانه اترک بیرون افتاده بود، پیدا کردند.

 

مرگ مرموز زن 50 ساله پس از ناپدید شدن

مرگ مرموز زن 50 ساله پس از ناپدید شدن
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف