نمناک اخبارحوادث مرگ مشکوک دکتر چشم پزشک در نارمک
مرگ مشکوک ، مرگ دکتر چشم پزشک
مرگ مشکوک و کشف جسد یک دکتر چشم پزشک در یکی از آپارتمان های نارمک تهران از سوی یکی از همسایگان وی به پلیس گزارش شد.
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1394

مرگ مشکوک آقای دکتر چشم پزشک در آپارتمانش

همزمان با کشف جسد دکتر چشم پزشک تنها در خانه اش تحقیقات برای مشخص شدن علت مرگش آغاز شد.

 ظهر دو روز مرد جوان متوجه نم دادن سقف خانه اش شد اما وقتی برای بررسی موضوع به خانه دکتر چشم پزشک می رفت نمی دانست با جسد او روبرو می شود.

 روز شنبه (28 شهریور) ماموران کلانتری نارمک در تماس با بازپرس جنایی از کشف جسد پزشک 65 ساله ای در آپارتمانش در نارمک خبر دادند.

 با حضور تیم جنایی در محل آنها با جسد مرد پزشک در دستشویی خانه روبرو شدند. همچنین بررسی خانه نشان می داد چند لکه خون در خانه ریخته شده است.

 پزشک قانونی با معاینه جسد اعلام کرد که هیچ آثار ضرب و جرحی روی بدن دکتر چشک پزشک وجود ندارد و دو روز از مرگ او می گذرد.

 در ادامه مرد همسایه وقتی بازجویی شد ادعا کرد دو روز بود که سقف خانه ام نم می داد. هرچه به خانه آقای دکتر رفتم کسی در را باز نکرد. چون او تنها زندگی می کرد نگرانش شدم به همین دلیل موضوع را به پلیس و آتش نشانی اطلاع دادم و پس از اینکه آنها در را باز کردند با جسد او روبرو شدم. آقای پزشک مبتلا به بیماری دیابت بود و فکر می کنم به همین دلیل نیز جانش را از دست داده است.

 با دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی از سوی بازپرس جنایی شعبه سوم دادسرای امور جنایی، تحقیقات برای مشخص شدن علت اصلی مرگ آقای دکتر آغاز شد.

مرگ مشکوک دکتر چشم پزشک در نارمک

مرگ مشکوک دکتر چشم پزشک در نارمک
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف