نمناک اخبارحوادث مرگ مشکوک عموی هادی ساعی در درگیری با پیمانکاران شهرداری
هادی ساعی ، درگیری هادی ساعی با پیمانکار شهرداری
درگیری خونین هادی ساعی و عمویش با پیمانکاران شهرداری در باشگاه اسب سواری هادی ساعی منجر به مرگ مشکوک عموی قهرمان تکواندوی جهان و المپیک شد.
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1394

درگیری خونین هادی ساعی و عمویش با پیمانکاران شهرداری در نهایت با مرگ پایان یافت. عموی 6٠ ساله تکواندوکار معروف کشورمان، پس از درگیری با پیمانکاران شهرداری به طرز مشکوکی جان باخت و پرونده ای را پیش روی بازپرس دادسرای جنایی قرار داد.

ساعت ٢ بعد از ظهر روز ١٢ فروردین به ماموران پلیس خبر رسید که مردی 6٠ ساله در یک باشگاه سوارکاری به طرز مشکوکی جان باخته است. خیلی زود کارآگاهان به همراه حسین پور، بازپرس شعبه 5 دادسرای جنایی تهران راهی محل حادثه شدند تا در این خصوص تحقیقات لازم را انجام دهند. با حضور ماموران مشخص شد که مرد می انسالی به طرز مشکوکی به کام مرگ فرو رفته است.

تجسس ها نشان داد که این باشگاه سوارکاری متعلق به هادی ساعی، تکواندوکار معروف کشورمان است که عمویش پس از درگیری با پیمانکاران شهرداری به طرز مشکوکی جان باخته است. ماجرا از این قرار بود که وقتی شهردار منطقه ١٢ از این باشگاه دیدار کرده بود، متوجه شد که زباله های درون سطل از سوی ماموران شهرداری به بیرون منتقل نمی شود و مسئولان باشگاه خودشان باید این زباله ها را تا بیرون باشگاه حمل کنند. شهردار پس از اطلاع از این موضوع بلافاصله با ماموران شهرداری همان منطقه تماس گرفته و از آن ها خواسته بود تا برای حمل زباله به باشگاه بیایند. وقتی پیمانکاران شهرداری برای انتقال زباله ها به این باشگاه رفته بودند به دلیل نارضایتی با هادی ساعی و عمویش درگیر شده بودند.

شاهدان ماجرا در تحقیقات به ماموران گفتند:«این دو پیمانکار شهرداری که یکی راننده و دیگری هم کارگر بود، پس از اینکه با عموی هادی ساعی درگیر شدند، از داخل ماشین خود چوب برداشته و این درگیری را بیشتر کردند. آن ها به جان هم افتاده بودند که در نهایت عموی هادی ساعی نقش زمین شد و جان خود را از دست داد. در این درگیری همچنین هادی ساعی با ضربه چوب از ناحیه پا به شدت مصدوم شد.» بنابراین جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت اصلی مرگ مشخص شود. هادی ساعی نیز برای مشخص شدن میزان مصدومیتش به پزشکی قانونی منتقل شد.

همچنین کارآگاهان پس از اطلاع از این حادثه به دستور بازپرس، دو پیمانکار شهرداری را به اتهام قتل شبه عمد بازداشت کردند، اما این این دو پیمانکار هرگونه دخالت در مرگ مرد می انسال را انکار کردند.»

این درحالی است که تحقیقات نشان می دهد عموی هادی ساعی دارای عارضه قلبی بود. تحقیقات درخصوص این پرونده تا اعلام نظریه پزشکی قانونی و مشخص شدن علت مرگ همچنان ادامه دارد و تا آن زمان نمی توان مقصر اصلی این حادثه را مشخص کرد.

بازداشت 2 نفر درباره فوت عموی هادی ساعی

حسین پور بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با اشاره به حادثه منجر به فوت عموی هادی ساعی عضو شورای شهر تهران اظهار داشت:هنوز نتیجه استعلام از پزشکی قانونی به دست ما نرسیده است.

وی ادامه داد:تا زمانی که نتیجه کارشناسی های پزشکی قانونی مشخص نشود، نمی توان درباره قتل بودن یا نبودن حادثه و همچنین علت اصلی فوت این فرد اظهارنظر کرد.

حسین پور همچنین با بیان اینکه تا این لحظه دو نفر در ارتباط با این حادثه بازداشت هستند، گفت:از هادی ساعی نیز در این زمینه تحقیقات به عمل آمده است.

 روز 12 فروردین در جریان یک درگیری که در باشگاه سوارکاری هادی ساعی در منطقه 12 روی داد، عموی هادی ساعی فوت کرد که تحقیقات درباره این حادثه در دادسرای امور جنایی در حال رسیدگی است.

مرگ مشکوک عموی هادی ساعی در درگیری با پیمانکاران شهرداری

مرگ مشکوک عموی هادی ساعی در درگیری با پیمانکاران شهرداری
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 26
برگرفته از عصرایران ، تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 21 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف