نمناک اخبارسیاست مرگ عزت الدوری معاون صدام تایید شد
معاون صدام ، معاون اول صدام
گردان های حزب الله عراق با تأکید بر اینکه جسد فرد مقتول به عزت ابراهیم الدوری معاون صدام تعلق دارد، اعلام کرد جسد مذکور را به دولت تحویل خواهد داد.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1394
بازدید : 2,211 نفر

گردان های حزب الله عراق با انتشار بیانیه ای در پایگاه رسمی خود اعلام کرد، اداره اطلاعات این گردان ها، با هدف دستگیری یا به هلاکت رساندن عزت ابراهیم خلیل الدوری معاون صدام؛ اطلاعاتی را اختیار برخی از عشایر قرار می داد و یکی از عشایر مستقر در محور حمرین، الدوری تروریست را از پا درآورد.
سایت عراقی سومریه نیوز به نقل از این بیانیه نوشت:براساس تحقیقات اولیه و معاینه و شهادت افراد نزدیک به الدوری، صحت انتساب جسدی که در اختیار ما قرار دارد، مورد تأیید قرار گرفته است. از این رو، گردان های حزب الله جسد را فردا به دولت عراق تحویل خواهد داد.

از سوی دیگر، "عدیله حمود" وزیر بهداشت عراق امروز یکشنبه اعلام کرد که این وزارتخانه هنوز جسد عزت الدوری، معاون دیکتاتور سابق عراق را تحویل نگرفته است.

یادآور می شود رائد الجبوری استاندار صلاح الدین روز جمعه از هلاکت عزت الدوری طی یک عملیات غافلگیر کننده خبر داده بود. هادی العامری دبیرکل تشکیلات بدر نیز اظهار داشته بود تلاش برای اطمینان از صحت انتساب جسد فرد مقتول به عزت ابراهیم خلیل الدوری از طریق بررسی مطابقت اثر انگشت و آزمایش DNA ادامه دارد.

مرگ عزت الدوری معاون صدام تایید شد

مرگ عزت الدوری معاون صدام تایید شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از العالم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف