ملکه زیبایی داعش

مرگ مشکوک ملکه زیبایی داعشی + تصاویر

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1393کد مطلب : 8467زمان مطالعه : 1 دقیقه
ملکه زیبایی داعشی ها در سوریه به طرز مشکوکی جان خود را از دست داد. این خبر بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان در بر داشته است.

گروه تروریستی داعش با اهداف شوم آمریکا و کشورهای عربی برای ضربه زدن به اسلام و به آشوب کشیدن منطقه به وجود آمد و برای جذب نیرو از پول تا مسائل جنسی دریغ نکردند.

بنا به گزارش رسانه های اجتماعی یکی از دو دختر نوجوان بوسنی الاصل مقیم  اتریشی که به گروه تروریستی داعش پیوسته بودند جان خود را از دست داده است. سامرا کیزونوفیتش 16 ساله و سابینا سیلموفیتش 15 ساله 6 ماه پیش از منزل خود در وین به مقصد سوریه فرار کردند.

داعش به دلیل زیبایی این دو دختر از آنان به منظور به دام انداختن جوانان و جذبشان از طریق شبکه های اجتماعی سوءاستفاده می کرد.

ملکه زیبایی داعش

با خبر کشته شدن سامرا طی تماسهایی که با خانواده وی برقرا شده مشخص نیست در درگیری کشته شده است و یا از طریق بیماری جان داده و یا اینکه خودکشی کرده باشد.
 
ملکه زیبای داعش
 
آنها طی یک نامه به خانواده خو گفته بودند که ما برای جهاد علیه دشمنان اسلام رفته و مانند مردان جنگ خواهیم کرد. ما به خاطر خدا می جنگیم و به خاطر او خواهیم مرد.
تا به حال صدها اروپایی به مبارزان اسلامی داعش و سوریه پیوسته اند. سالی جونز نوازنده و خواننده زن انگلیسی  موسیقی راک نیز پیش از این به داعشی ها پیوسته بود.
 
ملکه زیبای داعش
 

داعش ، مرگ مشکوک ملکه زیبایی داعشی + تصاویر

3.5240
این مطلب مفید بود ؟16872
منبع : نمناک-/ف
برچسب :
وبگردی