نمناک سرگرمیگوناگون مرگ ملکه زیبایی با جراحی پلاستیک
ملکه زیبایی اکوادور ، ملکه زیبایی
ملکه زیبایی اکوادور با تن دادن به جراحی زیبایی غیر ضروری پس از پایان مسابقات جان خود را از دست داد و جراح مربوطه نیز بازداشت شد.
بازدید : 11,715 نفر

ملکه زیبایی اکوادور کاترین کاندو 19 ساله، دانشجو و مدل لباس بود. وی پس از اینکه در مسابقه ماه اکتبر 2014 برنده مسابقه ملی دوشیزه زیبایی شد، برای چنین عملی، تحت فشار  قرار گرفت.

کاترین که دانشجوی رشته پزشکی در منطقه دوران (Duran ) در غرب اکوادور بود، به عنوان جایزه، یک دستگاه خودرو، یک تبلت رایگان و امتیاز استفاده رایگان از یک دوره جراحی زیبایی را به دست آورد.
 
مرگ ملکه زیبایی اکوادور در اثر عمل جراحی زیبایی
 
وی دقایقی پس از اینکه به عنوان دوشیزه زیبایی انتخاب شد، مقابل دوربین یکی از رسانه های محلی گفت که می خواهد وزنش را کم کند و از این رو موافقت کرده به طور رایگان، تحت عمل جراحی لیپوساکشن قرار گیرد.
دانیل زاوالا، برادر وی، می گوید برای ترغیب خواهرم به این جراحی، یک جراح نه چندان حرفه ای، بارها با او تماس گرفت، با این حال او نپذیرفت.
برادرش می افزاید، کاترین می خواست امتیاز چنین جراحی را که قرار بود رایگان انجام شود به کسی که نیاز دارد، ببخشد، با این حال، با توجه به فشار فراوانی که روی او بود، خودش به این جراحی راضی شد. 
 اکنون پزشک جراحی که این عمل را انجام داده، به اتهام بی توجهی منجر به مرگ کاترین در هنگام جراحی، بازداشت شده است. این بازداشت برای جلوگیری از فرار وی از کشور صورت گرفته است.
کارلوس ریس ایزکیردو (Carlos Reyes Izquierdo)، وکیل مقتول می گوید:درباره علت مرگ، ابهام فراوانی وجود دارد.
وکیل می گوید به وی گفته شده که مقتول به علت آسیب مغزی جان باخته؛ حال آنکه کارکنان بیمارستان می گویند وی به علت ایست قلبی جان خود را از دست داد.

مرگ ملکه زیبایی با جراحی پلاستیک

مرگ ملکه زیبایی با جراحی پلاستیک
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 62
برگرفته از شبکه خبر-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 56 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف