نمناک اخبارحوادث مرگ نوزاد با پرت شدن از طبقه 8 توسط مادرش + تصاویر
مرگ نوزاد ، قتل
یک نوزاد دختر ساعتی بعد از به دنیا آمدنش به قتل رسید. زن جوان که بدون اطلاع والدینش باردار شده بود با پرت کردن کودک برهنه از طبقه هشتم آپارتمان محل زندگی اش به خیابان موجب مرگ نوزاد شد.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1394
بازدید : 19,848 نفر

زن جوان به دلیل ترس از والدینش موجب مرگ نوزاد یک روزه اش شد

مبشرا اودین زن 19 ساله ای که نوزاد تازه متولد شده اش را از طبقه ی 8 یکی از آپارتمان های شیکاگو به پایین پرت کرد به جرم قتل عمد دستگیر شد.

زن جوان

زنی که از ترس والدینش موجب مرگ نوزاد تازه متولد شده اش شد 

دوربین های یکی از خیابان های شیکاگو لحظه ی تلخی را ضبط کرده بودند. لحظه ای که یک نوزاد یک روزه از بالای یک آپارتمان 8 طبقه به کف خیابان پرت شده و جان باخته بود.
مبشرا اودین که بدون اطلاع پدر و مادرش باردار شده بود بعد از به دنیا آوردن نوزادش او را کشت تا والدینش از این موضوع مطلع نشوند. 
مردی که در حال عبور از خیابان بود نوزاد دختر را دید و متوجه شد که او هنوز زنده است. علی رقم انکه مرد ، نوزاد را به سرعت به بیمارستان رساند، نوزاد بعد از مدت کوتاهی در بیمارستان جان باخت.
 
مرگ نوزاد یک روزه

 مرگ نوزاد یک روزه پرت شده به وسط خیابان توسط مادرش

زن جوان در اعترافات خود به پلیس گفت:بدون اطلاع والدینم با دوست پسرم رابطه داشتم. زمانی که متوجه بارداری ام شدم نمی دانستم باید چه کنم تا اینکه به نحوی با پوشاندن شکمم 9 ماه را به سر رساندم. ساعت 11.20 دقیقه شب حادثه نوزاد دختر به دنیا آمد. دقایقی بعد مادرم با شنیدن صدا کنجکاو شده بود و قصد امدن به اتاق من را داشت تا اینکه خواهرم مرا با خبر کرد،من هم از ترس نوزاد را از پنجره به بیرون پرتاب کردم.
مردی که نوزاد را پیدا کرده بود از نیروهای پلیس درخواست کمک کرد تا نوزاد برهنه و خون آلود را بپوشانند. به گفته ی این مرد نوزاد به شدت مجروح شده بود و حتی به سختی نفس می کشید تا اینکه دقایقی بعد از رسیدن به بیمارستان از دنیا رفت.
 

مرگ نوزاد ، مرگ نوزاد یک روزه توسط زن جوان به دلیل ترس از والدینش

مرگ نوزاد با پرت شدن از طبقه 8 توسط مادرش + تصاویر
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 55
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 33 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف