نمناک اخبارحوادث مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد
مرگ نوعروس ، جسد
با کشف جسد زن جوان توسط صاحب مسافرخانه تیم تحقیقاتی برای رمزگشایی از ماجرای مرگ نوعروس مشهدی اعزام شدند.
تاریخ انتشار : 29 آبان 1395

مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد

 به دنبال کشف پیکرتازه عروس دریکی از مسافرخانه های مشهد، تحقیقات جنایی برای افشای رازمرگ مرموز وی آغازشده است.

 این درحالی است که تیم جنایی درکنارپیکرزن جوان دست نوشته ای یافته اند که از مرگ خودخواسته وی حکایت دارد اما در بازرسی از اتاق او هیچ مدرکی که با آن دست به خودکشی زده باشد بدست نیامد.

ساعت 12 ظهر پنجشنبه 27 آبان، صاحب مسافرخانه ای با پلیس تماس گرفت و از مرگ مشکوک یکی از مسافرانش خبر داد. به دنبال این خبر تیم جنایی به همراه بازپرس کشیک قتل مشهد راهی محل حادثه شدند. آنها با ورود به اتاق 101 مسافرخانه با جسد زن جوان روی تخت روبه رو شدند.

صاحب مسافرخانه در بازجویی ها به بازپرس احمدی نژاد گفت:دو روز قبل زن جوان به اینجا آمد و اتاقی اجاره کرد. صبح روزی که به اینجا آمد از مسافرخانه رفت وحدود ساعت 2 نیمه شب برگشت. اما بعد از آن از او خبری نشد و او در اتاقش را باز نکرد. بعد از 24 ساعت نگران شده و در اتاقش را زدم اما جواب نداد. با کلید یدک وارد اتاق شدم که جسد او را روی تخت دیدم.

ازسوی دیگر تیم جنایی درنخستین بررسی ها هیچ علایمی از ضرب و جرح روی بدن زن جوان- زیبا-ندیدند. اما از بازرسی اتاق چند نوشته به دست آمد که به نظر می رسید زن جوان دست به خودکشی زده است. در دستنوشته ها آمده بود:«4 ماه قبل ازدواج کردم اما بعد از مدتی متوجه شدم که شوهرم معتاد است و تصمیم به جدایی گرفتم و...»

روی دستنوشته ای دیگر اسم دارویی به چشم می خورد و... باتوجه به پیدا شدن دستنوشته ها و نبود علایم ضرب و جرح به نظر می رسد که زن جوان بیرون از مسافرخانه دارو مصرف کرده و بعد از ورود به اتاق جان باخته است.

پس ازتحقیقات مقدماتی و به دستور بازپرس احمدی نژاد، جسد برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد و بررسی ها در این خصوص تا رفع ابهام ها ادامه دارد.

 

ماجرای مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد

مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 16
برگرفته از پارس نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف