نمناک ورزشفوتبال بررسی مرگ های ناگهانی در فوتبال
مرگ های ناگهانی ، مرگ های ناگهانی در فوتبال
در طول سال های اخیر شاهده مرگ های ناگهانی در فوتبال و سایر ورزش ها بوده ایم. در ادامه مطلبی گردآوری کرده ایم که به بررسی مرگ های ناگهانی در فوتبال میپردازد.

بررسی مرگ های ناگهانی در فوتبال

نزدیک به 13 سال است که از درگذشت ناگهانی مارک ویویان فو، بازیکن کامرون می گذرد. او 26 ژوئن سال 2003 در جریان دیدار کامرون و کلمبیا در جام کنفدراسیون ها به علت سکته قلبی جان خود را از دست داد.

 
آخرین بازیکنی که این چنین جان خود را از دست داد نیز اهل کامرون است تا جهان فوتبال دوباره شاهد صحنه غم انگیزی در این ورزش باشد. پاتریک اکنگ در بازی شب گذشته دینامو بخارست و ویتوریل در لیگ روسیه در دقیقه 70 گذشت. چهره اکنگ یادآور آنتونیو پوئرتا، فو و میکلوس فهر بود. باشگاه رومانیایی پیش از این نیز در سال 2000 در دیداری دوستانه بازیکن خود به نام کاتلین هیلدان را از دست داد.
 
مرگ پوئرتا و دنیل خارکه، هرگز در اسپانیا فراموش نخواهد شد. پوئرتا بازیکن سویا سه روز پس بیهوش شدن در جریان دیدار برابر ختافه در لالیگا در گذشت.
 
دو سال بعد این تراژدی تکرار شد. خارکه بازیکن اسپانیول نیز در زمین بازی جان خود را از دست نداد. او در جریان آماده سازی پیش فصل به علت سکته قلبی درگذشت.
 
یکی دیگر از پر سر و صداترین مرگ ها مربوط به میلوس فهر بازیکن مجارستانی بنفیکا بود. او به علت آمبولی ریه درگذشت. تصویر او در بازی ویتوریا گیمارش جهان فوتبال را لرزاند.
 
پیرماریو موریسینی پیش از اکنگ آخرین نفری بود که ناگهانی در گذشت. بازیکن لیورنو در سال 2012 به علت سکته قبلی جان خود را از دست داد.
 
در این ترژادی ها معجزه نیز وجود داشته است موامبا در سال 2012 در دقیقه 78 برای لحظاتی بی جان شد اما از مرگ نجات پیدا کرد.
 
مرگ های ناگهانی
 
تصاویر مرگ های ناگهانی در فوتبال 
 
حوادث فوتبال
 
مرگ های ناگهانی ناگوار حین بازی فوتبال
 
مرگ در حین بازی
 
مرگ های ناگهانی در فوتبال
 
فوتبالیست ها
 
بازیکنانی که به طور ناگهانی جان باختند
 
پاتریک اکنگ
 
بازیکن کامرونی که به طور ناگهانی جان باخت
 
مرگ

 

بررسی مرگ های ناگهانی در فوتبال

بررسی مرگ های ناگهانی در فوتبال
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از آفتاب نیوز/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف