نمناک سرگرمیگوناگون مرگ هنرپیشه زن مشهور بخاطر مواد آرایشی! + عکس
مرگ هنرپیشه زن ، هنرپیشه مشهور
ماریا گانیگ یکی از موفق ترین هنرپیشه های قرن 18 محسوب می شود که به دلیل مسمومیت ناشی از موادی که برای جوانی پوستش به کار می برده مرده است.
بازدید : 16,889 نفر

اغلب افراد سرشناس و هنرپیشه های معروف به دلیل داشتن ظاهر و اندامی متناسب به مواد آرایشی و ... روی می آورند اما ممکن است بعضی از این موارد برعکس عمل کند و اتفاقی که این افراد در انتظارش هستند طور دیگری رقم بخورد و تا از دست دادن جانشان پیش برود.

«ماریا گانیگ» یکی از موفق ترین هنرپیشه های قرن 18 محسوب می شود که به دلیل مسمومیت ناشی از موادی که برای جوانی پوستش به کار می برده مرده است.این زن اولین زن در تاریخ است که بخاطر مواد آرایشی به کام مرگ رفته است.

افراد دیگری چون الیزابت اول و وکتی فیشر هنرپیشه معروف هم به دلیل مشابهی مرده اند؛ اما این زن اولین قربانی زیبایی است که در سال 1760 و در سن 27 سالگی درگذشته است.

ماریا کانیگ

گفته شده است مواد آرایشی که او به عنوان جوان کننده پوست صورت از آن استفاده می کرده شامل کربنات و هیدروکسید بوده است که در ترکیب با رطوبت پوست نوعی اسید ایجاد نموده و این اسید به مرور زمان باعث نابودی پوست وی و در نهایت باعث مسموم شدن خونش و مرگ او شده است.

مرگ هنرپیشه زن مشهور بخاطر مواد آرایشی! + عکس

مرگ هنرپیشه زن مشهور بخاطر مواد آرایشی! + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 58
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 47 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف