نمناک اخبارحوادث مرگ پسر جوان بعد از پریدن از پنجره خانه دختر مورد علاقه اش
مرگ پسر جوان ، دختر مورد علاقه
مرگ پسر جوان به دلیل پریدن از پنجره طبقه سوم خانه دختر مورد علاقه اش با بازگشت مادر دختر به خانه صورت گرفت.
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1394

جزئیات مرگ پسر جوان در خانه دختر مورد علاقه اش

پسر 22 ساله ای که برای دیدن دختر موردعلاقه اش به خانه او رفته بود پس از بازگشت مادر دختر به خانه، تصمیم به فرار از پنجره گرفت غافل از اینکه با این کار مرگ خود را رقم می زند.

پرونده فوت این جوان در حالی در شعبه 8 بازپرسی دادسرای ویژه جنایی ناحیه 27 تهران در طول 27 روز گذشته در حال رسیدگی بود که بازپرس پرونده قرار منع تعقیب برای این مادر و دختر صادر کرده و پرونده مختومه اعلام شده است. با این حال خانواده متوفی بر این باور هستند که این مادر و دختر باعث مرگ پسرشان شده اند.

یازدهم مردادماه امسال ماجرای فوت مشکوک پسر 22 ساله ای که از پنجره یک خانه دریکی از محله های پایتخت سقوط کرده بود به قاضی کشیک قتل گزارش شد.

همزمان با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره دهم به همراه عوامل تشخیص هویت ، اکیپ حفظ صحنه جرم و پزشکی قانونی به دستور قاضی ایلخانی بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران به محل حادثه اعزام شدند . طبق گزارش های اولیه این پسر جوان که سعید نام داشت از طبقه سوم خانه ای که به عنوان مهمان وارد آن شده بود سقوط کرده و در جا جان باخته بود. پس از انجام آزمایش های اولیه جسد وی برای بررسی بیشتر و تعیین علت دقیق فوت به پزشکی قانونی فرستاده شد و تیمی از کارآگاهان اداره دهم مأمور رسیدگی به این ماجرا شدند.

در بازجویی های اولیه از ساکنان این خانه اما نکاتی مطرح شد که احتمال ارتکاب جنایت را کمرنگ می کرد.

پروانه دختر 16 ساله این خانواده که با این پسر در ارتباط بود در بازجویی ها به مأموران گفت:آن روز مادرم برای انجام کاری از خانه بیرون رفته بود و قرار بود که تا ساعت 7 بعدازظهر برنگردد. من هم در خانه تنها بودم و به همین دلیل به سعید زنگ زدم که به خانه ما بیاید. من مدام می ترسیدم که مبادا مادرم زودتر به خانه مان بازگردد به خاطر همین چند بار به او زنگ زدم و ساعت بازگشتش به خانه را پرسیدم . مادرم گفت ساعت 7 بر می گردد اما فکر کنم به تماس های زیاد من مشکوک شد و حدود ساعت 12 ظهر به خانه برگشت.

پروانه ادامه داد:دستپاچه شده بودم و نمی دانستم چه کنم. به سعید گفتم که برود و داخل کمد دیواری پنهان شود تا در یک زمان مناسب که مادرم حواسش نیست او را به بیرون بفرستم اما اتفاق دیگری رقم خورد. درحالی که استرس داشتم ناگهان متوجه صدای مهیبی شدم که از بیرون آمد وقتی که نگاه کردیم دیدیم سعید بر روی آسفالت خیابان افتاده و تمام اطراف او خونی شده است. بعدازآن هم که همسایه ها به پلیس زنگ زدند و اورژانس هم آمد اما سعید دیگر مرده بود.

مادر پروانه نیز در اظهارات مشابهی حرف های دخترش را تأیید کرد. بااین حال پدر سعید به عنوان شاکی پرونده پس از حضور در دادسرا اعلام کرد که از این مادر و دختر شکایت دارد چون آنها باعث کشته شدن پسرش شدند. بااین حال بررسی های کارشناسانه و هم چنین نظریه پزشکی قانونی حکایت از این داشت که هیچ انگیزه جنایی پشت این ماجرا نبوده و این پسر جوان به خاطر اینکه قصد داشت از پنجره به بیرون فرار کند تعادل خودش را ازدست داده و به پایین سقوط کرده است.

در پی اعلام نظر قطعی پزشکی قانونی و هم چنین بررسی سایر ادله بازپرس ایلخانی برای پروانه و مادرش قرار منع تعقیب صادر کرد.

مرگ پسر جوان بعد از پریدن از پنجره خانه دختر مورد علاقه اش

مرگ پسر جوان بعد از پریدن از پنجره خانه دختر مورد علاقه اش
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 194
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 160 34
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف