نمناک اخبارحوادث نسخه دکتر قلابی جان پسر 4 ساله را گرفت!
پسر 4 ساله ، مرگ پسر 4 ساله
مرد جوان، زمانی که پی برد پسر 4 ساله اش به خاطرنوشیدن شربت متادون به حال مرگ افتاده است، شبانه به سراغ همسایه شان رفت وازاوکمک خواست.دکتر قلابی نیزپس ازمعاینات مقدماتی به پسرک آب زغال تجویزکرد.
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1395

مرگ پسر 4 ساله با نسخه دکتر قلابی

مرد جوان، زمانی که پی برد پسر 4 ساله اش به خاطرنوشیدن شربت متادون به حال مرگ افتاده است، شبانه به سراغ همسایه شان رفت وازاوکمک خواست.دکتر قلابی نیزپس ازمعاینات مقدماتی به پسرک آب زغال تجویزکرد.
 
اما چندساعت بعد او روی دستان پدرش مظلومانه جان باخت.ساعت 3 صبح 27 دی امسال، مرد جوانی که پسر 4 ساله اش را در آغوش داشت به بیمارستانی در محله سعادت آباد تهران رفت.
اما پزشکان اورژانس پس ازمعاینات وبررسی های لازم اعلام کردند او مرده است. باتوجه به مرگ مشکوک سالار، مأموران کلانتری شهرک قدس -غرب - موضوع را با بازپرس کشیک قتل پایتخت در میان گذاشتند.
 
با توجه به حساسیت موضوع، بازپرس کشیک قتل و تیم تحقیق وارد عمل شده و تحقیقات دراین خصوص آغاز شد. در بررسی های اولیه آثار کبودی روی بدن کودک به چشم نخورد اما سیاهی لب ها و دهان پسرک نشان می داد که او ساعاتی قبل آب زغال خورده است.بدین ترتییب تحقیق از پدر سالارآغازشد.
مرد پریشان حال به بازپرس منافی آذر گفت:«مدت ها مواد مخدر مصرف می کردم اما برای ترک، متادون درمانی می کنم. روز حادثه متادون را داخل بطری آب معدنی ریخته وآن را روی میز اتاق خواب گذاشتم. ساعت 9 شب بود که پسرم گفت تشنه است و آب می خواهد.من هم به او گفتم برود آب داخل بطری آب معدنی را بخورد.اما دقایقی بعد سالار به سراغم آمد و گفت آب داخل بطری تلخ بود. آنجا بود که متوجه شدم بچه متادون خورده است.
پسر 4 ساله

تجویز پزشک قلابی باعث مرگ پسر 4 ساله شد

ازآنجا که در همسایگی مان دکتر جوانی زندگی می کند، خیلی سریع به سراغش رفتم. دکترهم آب زغال به سالار داد و بعد از حالت تهوع پسرم گفت مشکل حل شده است. اما رنگ سالار پریده بود و حال خوبی نداشت. دکترهم گفت به خاطر مصرف متادون است و نیاز نیست او را به دکتر ببریم.ما هم با خیال راحت سالار را خواباندیم و همراه همسرم و آقای دکتر در اتاق شیشه کشیدیم. حدود ساعت 3 بامداد بود که متوجه شدم سالار به سختی نفس می کشد.با عجله بچه را به بیمارستان بردیم اما در بین راه فوت کرد.»
 
با توجه به اظهارات مرد جوان؛ دکتر 36 ساله تحت بازجویی قرارگرفت.او مدعی بود متخصص متالوگرافی در یکی از بیمارستان های پایتخت است. اما با بررسی های صورت گرفته معلوم شد که او نه تنها متخصص نیست بلکه اصلاً پزشک نیست و مدت هاست که با مهر جعلی یک دندانپزشک طبابت می کند.پس ازافشای این راز، مرد جوان گفت:به خاطر علاقه ای که به پزشکی داشتم، با جعل شماره نظام پزشکی یک دندانپزشک، طبابتم را آغاز کردم.
 
در محل همه تصور می کردند که من پزشک هستم و حتی برای درمان نزد من می آمدند. من هم با مهر جعلی برای آنها نسخه می نوشتم.»وی درباره ماجرای مرگ پسر 4 ساله همسایه نیزگفت:«وقتی پدرسالاربه دیدنم آمد برای پسرک آب زغال تجویزکردم وبا خودم گفتم حتماً خوب می شود.اما متأسفانه اومرد.!»پس ازپایان بازجویی های مقدماتی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران پدرومادر سالارودکترقلابی را بازداشت کرد تا تحقیقات دراین باره کامل شود.

نسخه دکتر قلابی جان پسر 4 ساله را گرفت!

نسخه دکتر قلابی جان پسر 4 ساله را گرفت!
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 6
برگرفته از روزنامه ایران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف