نمناک اخبارحوادث مرگ دردناک نوزاد 6 ماهه با کفش پاشنه بلند مادرش!
مرگ کودک ، Baby's death
یک نوزاد 6 ماهه هندی به خاطر عدم تعادل مادرش با کفش های پاشنه بلند جان خودش را از دست داد.
تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1397

مرگ نوزاد ٦ ماهه پس از سقوط از بالکن در عروسی جان خود را از دست داد

نوزاد ٦ماهه ای در عروسی در هند پس از اینکه مادرش تعادلش را بخاطر کفش های پاشنه بلندش از دست داد، از بالکن طبقه دوم سقوط کرد و جانش را از دست داد!
طبق گزارشات فمیدا شیخ ٢٣ ساله که راه رفتن با کفش های پاشنه بلندی که برای آن مراسم در کایلان نزدیک بمبئی پوشیده بود، برایش مشکل بود تعادلش را از دست داد و حادثه ای دردناک برای خود و خانواده اش رقم زد.  
براساس گفته ی شاهدان هنگامی که مادر جوان زمانیکه قصد پایین آمدن از طبقه ی دوم را داشت به دلیل عدم تعادلی که به واسطه پوشیدن کفش پاشنه بلند ایجاد شده بود به زمین افتاده و نوزادش، محمد، از دستش لیز خورده است.
مرگ کودک

 مرگ کودک 6 ماهه در دهند

کودک چند ماهه از لبه بالکن به طبقه اول افتاده و سریعا به بیمارستان منتقل شد ولی به محض رسیدن به بخش اورژانس و معاینه اولیه ، اعلام شد که کودک مرده است و صدمات سنگین به ستون فقراتش دلیل مرگ وی بوده است. بعضی از گزارشات ، حاکی از آن است که وی از بالکن افتاده است، در حالی که بقیه می گویند این سقوط غم انگیز از روی پله ها بوده است.

مرگ دردناک نوزاد 6 ماهه با کفش پاشنه بلند مادرش!

مرگ دردناک نوزاد 6 ماهه با کفش پاشنه بلند مادرش!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 71
منبع : بخش خبری نمناک /ع.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 64 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف