نمناک اخبارورزشی مرگ یک بوکسور در رینگ بوکس+عکس
بوکس ، مرگ بوکسور بریتانیایی
درگذشت تلخ بوکسور اسکاتلندی مایک تاول 25 ساله در مسابقات بوکس همه را شگفت زده کرد.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1395
بازدید : 2,930 نفر

مرگ بوکسور بریتانیایی به خاطر شدت جراحت در مسابقه

مایک تاول اسکاتلندی به علت شدت جراحات وارده در مسابقات بوکس، جان خود را از دست داده است.

اتفاق تلخی در ورزش بریتانیا رخ داده است. ‘مایک تاول گلسگو’ بوکسور اسکاتلندی به علت شدت جراحات وارده در رقابت با ‘دیل اوانز’ ولزی درگذشت.

بوکس

مرگ مایک آهنی دررینگ بوکس

تاول 25 ساله که در دنیای بوکس به مایک آهنی مشهور است، در راند نخست بر زمین افتاد. در راند پنجم نیز دوباره این اتفاق افتاد که در این لحظه داور تصمیم گرفت بازی را متوقف کند.

به نوشته مطبوعات انگلیس، تاول در شرایط وخیمی قرار داشته است و با اکسیژن او را از رینگ خارج کردند. این بوکسور 25 ساله به بیمارستان انتقال داده شده است و یک روز پس از مسابقه به علت شدت جراحات وارد درگذشت.

امروز اما باشگاه سنت آندروس اسپورتینگ، برگزار کننده مسابقه بوکس میان تاول و اوانس اعلام کرد که جراحات وارد شده به تاول او را از پای درآورده است.
 
به دنبال انتشار این خبر، اوانس هم با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که درگذشت رقیب اسکاتلندی اش به او, ضربه روحی سنگینی زده است. او گفت:پذیرش اتفاقات پس از مسابقه بسیار سخت بود اما من از مردم می خواهم بدانند که امروز خانواده مایک تاول تمام فکر و ذهن من است. او یک جنگجوی واقعی بود که بوکس اسکاتلند را به وجد آورد.

مرگ یک بوکسور در رینگ بوکس

مرگ یک بوکسور در رینگ بوکس+عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از شریان-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف