نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون داوری مریم سعادت در یک استندآپ کمدی!
مریم سعادت ، مریم سعادت بازیگر
مریم سعادت بازیگر مجموعه قصه ها تا به تا در یک گفتگو از داوری استندآپ کمدی جدیدی سخن گفت و از فعالیت این روزهایش صحبت کرد.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1396

مریم سعادت این روزها مشغول چه کاری است

مریم سعادت بازیگر مجموعه خاطره انگیز قصه های تا به تا و سریال دردسرهای عظیم این روزها به تازگی سریال جدیدش را به پایان رسانده و در حال استراحت بعد از داوری یک استندآپ کمدی است که بعد از ماه صفر پخش میشود.

مریم سعادت بازیگر تلویزیون و سینما درباره آخرین فعالیت های کاری خود گفت:بعد از بازی در سریال "پنچری"، در یک اپیزود از سریال محکومین به کارگردانی سید جمال سید حاتمی بازی کردم و بعد از آن داور یک استندآپ کمدی بودم که قرار است بعد از ماه صفر در یکی از شبکه های اینترنتی پخش شود و در حال حاضر دو هفته است که در حال استراحت هستم.
وی افزود:پیشنهاداتی برای بازی به من شده است اما چون تصمیمم درباره آن ها قطعی نیست نمی توانم از آن ها چیزی بگویم.
این بازیگر درباره وضعیت تولیدات تلویزیون در این روزها اظهار کرد:سریال های زیادی در حال تولید است که برخی از آن ها برای عید، برخی برای ماه رمضان و تعدادی دیگر نیز سریال های روتین هستند و بسیاری از بازیگران در آن ها نقش ایفا می کنند، نمی دانم دستمزدها نسبت به سابق چقدر پایین آمده است اما خوشحالم اکثر بازیگران در حال کار هستند.

مریم سعادت

مریم سعادت بازیگر سریال پنچری

سعادت درباره وضعیت سینما نیز بیان کرد:سینما را چندان دنبال نمی کنم، کمابیش خبرهایی می شنوم یا در تلگرام خبرهای روز را می بینم و به نظر می رسد استقبال مردم نسبت به سال های گذشته بهتر شده است و بیش از پیش به سینما می روند. امیدوارم کارهای متنوع بیشتر شود که مردم رضایت داشته باشند.
وی درباره حضور کمرنگ پیشکسوتان و کنار گذاشته شدن آن ها توضیح داد:متاسفانه اگر از یک بازیگر یک تا سه ماه خبری نباشد هیچ کس جویای حال او نمی شود و فکر می کنند آن هنرمند نابود شده است، نمی دانند چه اتفاقی برای او افتاده است و برای به کارگیری در آثار سینمایی او را به دست فراموشی می سپارند.
این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد:برای من تا امروز این اتفاق نیفتاده است و پر کار بوده ام اما در بسیاری از کارها من به یاد همکاران می اندازم که فلان بازیگر و هنرپیشه برای بازی در این نقش به جهت سن مناسب است و از او دعوت کنید و در جواب می شنوم که می گویند خبری از او نیست و آن جاست که جواب می دهم باید زنگ بزنید و از او خبردار شوید، شاید بیکار باشد.

مریم سعادت

مریم سعادت و الناز حبیبی در سریال دردسرهای عظیم

بازیگر سریال "قصه های تا به تا" به بیماری پیشکسوتانی که خانه نشین شده اند و سراغی از آن ها گرفته نمی شود اشاره و بیان کرد:ارتباط کاری ما هنرمندان مختص به زمان کار است، ممکن است در فضای کار با هم صمیمی و گرم باشیم و احوالپرسی های فوق العاده ای داشته باشیم اما زمانی که کار نمی کنیم تماسی هم با هم نداریم . متاسفانه بازیگران آینده کاری، بازنشستگی و درآمد ثابتی ندارند و به محض بیماری و ناتوانی به راحتی کنار گذاشته می شود گویی این هنرمند خرجی ندارد در صورتی که در زمان بیکاری خرج او بیشتر است.

سعادت درباره نهادهای حامی بازیگران از جمله انجمن صنفی بازیگران اظهار کرد:ما انجمنی که بخواهد از بازیگران حمایت کند نداریم. بنده عضو خانه تئاتر هستم و دفترچه بیمه تکمیلی من هم تحت پوشش آنجاست اما اگر بیکار باشم این نهاد اصلا وظیفه خود نمی داند که وضعیت من را پیگیری و از او حمایت کند و در اساسنامه آن ها نیز چنین وظیفه ای وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد:ما کارمند استخدامی نیستیم و باید نهادهایی راه اندازی شود که مسائل بازیگران را تامین و آن ها را حمایت کند.

داوری مریم سعادت در یک استندآپ کمدی!

داوری مریم سعادت در یک استندآپ کمدی!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف