نمناک ورزشفوتبال اسامی خریداران باشگاه استقلال و پرسپولیس
حسین هدایتی ، امیررضا معظمی نیا
پس از ماه ها کش و قوس درباره فروش دو باشگاه پرطرفدار پایتخت سرانجام خریداران باشگاه استقلال و پرسپولیس مشخص شدند که برای باشگاه پرسپولیس سه خریدار و برای استقلال یک خریدار پاکت های خود را به سازمان خصوصی سازی ارائه کردند.
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1394

رئیس سازمان خصوصی سازی کشور در مراسم سومین مزایده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که بعدازظهر امروز چهارشنبه در سازمان خصوصی سازی برگزار شد، اعلام کرد هیچ یک از شرکت های خودروسازی برای خرید سهام دو باشگاه سرخابی اقدام نکرده اند.

وی در ادامه تشریح شرایط واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت:از چهار پاکتی که برای این مزایده دریافت کرده بودیم هیچکدام از سوی شرکت های خودروسازی نبود تا تحلیل هایی که در این زمینه مطرح می شد بی اساس از کار درآید.

در ادامه این نشست چهار پاکت دریافتی بدون اینکه بازشده باشد به خبرنگاران نشان داده شد و نمایندگان چهار متقاضی خود را به رئیس سازمان خصوصی سازی معرفی کردند.

طبق اعلام رئیس سازمان خصوصی سازی کشور، امیررضا معظمی نیا، شرکت بهنام پیشرو کیش و استیل آذین ایرانیان برای خرید سهام پرسپولیس و شرکت شورایکو برای خرید سهام استقلال در این مزایده شرکت کرده اند.

میرعلی اشرف پوری حسینی در مورد مشخص شدن برنده نهایی خرید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت:ما امروز در حضور نمایندگان چهار فرد و شرکت درخواست کننده پاکت ها را باز خواهیم کرد و محتوای این پاکت ها را بررسی می کنیم تا مشخص شود کدامیک اهلیت و شرایط برنده شدن در این مزایده را دارند.

وی افزود:متقاضیان باید قبل از پایان وقت اداری روز سه شنبه ودیعه حضور در این مزایده را به حساب سازمان خصوصی سازی واریز می کردند. اگر محتوای پاکت ها باز شد و این ودیعه برای هر یک از متقاضیان کامل و یا کافی نبود، نام وی کنار گذاشته خواهد شد. البته اعتقاد دارم کارگروه واگذاری که متشکل از وزاری سه وزارتخانه است اهلیت همه این دوستان را تایید خواهد کرد و اگر نامی اعلام نشد حتما به خاطر واریز نکردن ودیعه است.
پوری حسینی تاکید کرد:تلاش خواهیم کرد تا سه شنبه هفته آینده برنده نهایی این مزایده را معرفی کنیم. البته این احتمال هم وجود دارد که این کار روز یکشنبه و یا دوشنبه هم انجام شود اما حداکثر روز سه شنبه اسامی برندگان معرفی خواهد شد.

بنابر این گزارش شورایکو که مالک آینده استقلال است در زمینه انجام عملیات حفاری ، سیستم های تکمیل چاه ، تهیه قطعات و لوازم حفاری و طراحی مهندسی ضد خوردگی فلزات در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت می کند.
دفتر مرکزی این شرکت که به مدیریت  اسکندر شوراب اسکندری اداره می شود در تهران ، خیابان استاد مطهری ، خیابان اورامان ، قرار دارد.


خرید استقلال منتفی شد

در حالی که جلسه بررسی پیشنهادها بدون حضور خبرنگاران آغاز شده، این خبر از سوی یکی از حاضران در جلسه اعلام شد. پیش از آغاز جلسه نیز گفته شده بود یک شرکت از 4 شرکت متقاضی این واریزی را انجام نداده و طبعا از مزایده کنار گذاشته خواهد شد. همچنین یک متقاضی خرید پرسپولیس هم به دلیل عدم واریز پول از مزایده کنار گذاشته شد تا عملا دو شرکت استیل آذین ایرانیان و بهنام پیشروی کیش در مزایده باقی بمانند.

اسامی خریداران باشگاه استقلال و پرسپولیس

اسامی خریداران باشگاه استقلال و پرسپولیس
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 54
برگرفته از مهر، تابناک، ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 19 35
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف