نمناک اخبارگوناگون ازشایعه تا واقعیت مزایده خانه بهروز وثوقی در تهران +عکس
خانه ، بهروز وثوقی
روز گذشته اخباری مبنی بر فروش خانه ی متعلق به بهروز وثوقی در فضای مجازی پخش شد، شنیده ها حاکی از تصدیق این خبر بود اما واکنش سازمان اموال و املاک بنیاد، نشان از اتفاق دیگری داشت.
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1396

بنیاد مستضعفان خانه بهروز وثوقی در خیابان ویلا را به مزایده گذاشت

روز گذشته شایعاتی درباره خانه خیابان ویلا در فضای مجازی پیچید و افراد زیادی را مصر کرد تا سازمان املاک بنیاد را از فروش خانه منصوب به بهروز وثوقی منصرف کنند. البته شنیده های دیگری حاکی از آن بوده که این خانه به یکی از شاهزادگان قاجاری تعلق داشته است.

خانه

خانه خیابان ویلا

طی تماس تلفنی خبرنگار اجتماعی و یکی از متصدیان پاسخگو مزایده اما همه چیز مشخص شد، این خانه متعلق به بهروز وثوقی نبوده و این شایعه در فضای صرفا برای مطرح شدن هرچه بیشتر این خانه ایجاد شده است.

خانه ی مذکور نه تعلقی به یکی از شاهزادگان قاجار داشته و نه از آن هیچ شخص مشهوری بوده است، این خانه صرفا یک خانه قدیمی بوده که بنیاد اکنون قصد مزایده آن را داشته است.

این متصدی همچنین اشاره می کند که این خبر صرفا شایعه بوده و این خانه هیچ ارتباطی با اشخاص ذکر شده ندارد و روز گذشته هم تکذیبیه آن آمده است.

 

ازشایعه تا واقعیت مزایده خانه بهروز وثوقی در تهران +عکس

ازشایعه تا واقعیت مزایده خانه بهروز وثوقی در تهران +عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از خبر فوری-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف