نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مزایده پیراهن امضا شده بارسلونا در ماه عسل! + تصاویر
ماه عسل ، بارسلونا
پیراهن باشگاه بارسلونا که به امضای تمام ستارگان این باشگاه رسیده است، در برنامه ماه عسل جهت انجام امور خیریه به مزایده گذاشته شده است.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1395

در قاب پانزدهم ماه عسل چه میگذرد

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی برنامه ای پرمخاطب در لحظات نزدیک به افطار ماه رمضان است. احسان علیخانی که در قاب ماه عسل چند سالی است پا را از اجرای صرف برنامه فراتر گذاشته و قدم در راه کمک به ایتام و کودکان کار گذاشته است. انجام کارهای خیریه به نفع محسنین و کودکان کار امسال هم در برنامه ماه عسل ادامه دارد.

به مزایده گذاشتن لباس باشگاه بارسلونا با امضای تمام ستارگان این باشگاه به نفع محسنین و کودکان کار یکی از فعالیت های خوب برنامه ماه عسل امسال است.

 ماه عسل

مزایده پیراهن بارسلونا با امضای تمام ستارگان در ماه عسل

قاب پانزدهم «ماه عسل» احسان علیخانی، در نیمه رمضان 95 مصادف با میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، طبق روال گذشته با دعای فرج و پخش تیتراژ ابتدایی برنامه گشوده شد.

علیخانی در ابتدای برنامه با تشکر از مخاطبان و توجه آنها نسبت به هکر بیست ساله شایان مهمان برنامه دیروز، ضمن اشاره به خطای بزرگ «شایان» اما از مسئولین امر درخواست کرد که تا جایی که امکان دارد برای تخفیف در مجازات شایان همکاری کنند.

مجری «ماه عسل» در ادامه از تجربه برخورد خودش با یکی از مجرمین اینترنتی گفت. اینکه در اشاعه شایعه ای منسوب به او اقدام کرده بود و رو به افرادی که به دنبال هک و اشاعه این نوع شایعات در فضای مجازی هستند گفت که این جرایم به راحتی قابل پیگیری است و زرنگ تر از شما هم هستند.

احسان علیخانی در شب میلاد امام حسن (ع) از اتفاقی رونمایی میکند که جنبه خیر دارد. او میگوید یک باشگاه در دنیا هست که طرفداران زیادی دارد و چون من رقیب این تیم را دوست دارم، زیاد نمیتوانم در این باره حرف بزنم اما از آنجایی که این شب ها ، شب های فوتبالی است و شبکه سه هم به شکلی شبکه فوتبالی است، میخواهیم از پیراهنی رونمایی کنیم که از طریق آقای نیرومند و یکی از مدیران تیم های پایه بارسلونا به دست ما رسیده و ما میخواهیم آن را به مزایده بگذاریم. در نهایت به بالاترین پیشنهادی که فروخته شد یک بخشی از عوایدش متعلق به بچه های محسنین است و یک بخش دیگر برای بچه های کار.... أمیدواریم بتوانیم که اتفاقی بزرگ را رقم بزنیم.

ماه عسل

حضور اعضای مرکز نگهداری بچه های بی سرپرست در ماه عسل

پس از پخش آیتم پشت صحنه «ماه عسل»، علیخانی از مهمانان برنامه دعوت کرد تا به صحنه بیایند. زوج جوان مشهدی که مدت 5 سال از زندگی مشترکشان می گذشت. خانم جوان در اثر طلاق پدر و مادرش، و اینکه نمی توانست در کنار ناپدری زندگی کند به مرکزی معرفی می شود که در واقع مرکزی برای نگهداری از بچه های بی سرپرست و بدسرپرست است.

مرکزی که توسط خانم و آقای لطفی اداره می شد و در آن به نوعی یک شبه خانواده با تعلیم موسیقی و ساز تشکیل شده بود. مرکزی که به گفته همه بچه های آنجا همه مثل خانواده در کنار هم بودند و به هم آرامش و امنیت هدیه می کردند. تا جایی که حتی بعد از ازدواج هم باز با آن مرکز در ارتباط بودند.

ماه عسل

خانواده لطفی اداره کننده مرکز نگهداری بچه های بی سرپرست

اما در ادامه برنامه اداره کنندگان این مرکز به صحنه ماه عسل آمدند. همراه پسر جوان و عروسشان که اتفاقا او هم از بچه های مرکز بود.

علیخانی که متعجب بود از این وصلت، از دلایل این انتخاب پرسید و مثل همیشه همان جواب علاقه و عشق را گرفت. خانم لطفی که به نوعی مادر همه بچه های مرکز بود گفت که ما در این ازدواج بیش از همه به پسر خودمان سخت گرفتیم و بهش گفتیم تو باید خودت را به ما ثابت کنی، ما رو راضی کنی و متقاعد که می تونی از پس خوشبخت کردن این دختر بر بیای.

ماه عسل

اعضای خانواده لطفی در برنامه ماه عسل

اما بعد از یک رفت و آمد رسانه ای، گروه موسیقی محبت به صحنه آمدند. گروهی که همه اعضای آن از جمله بچه های این مرکز بودند که سال ها مهر مادری و پدری خانم و آقای لطفی را به دل گرفته بودند.

برنامه امشب «ماه عسل» با چند جمله پایانی محبت آمیز این بچه ها نسبت به این خانواده خیر به اتمام رسید.

مزایده پیراهن امضا شده بارسلونا در ماه عسل! + تصاویر

مزایده پیراهن امضا شده بارسلونا در ماه عسل! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف