نمناک سرگرمیگوناگون مزرعه وحشتناک در آمریکا + تصاویر
مزرعه ، مزرعه وحشتناک
تصاویری از مرزعه ای که اجسادی برهنه به صورت داوطلبانه در اختیار مرکز انسان شناسی پزشکی قانونی قرار داده شده تا چگونگی مراحل مختلف تجزیه و پوسیدن بدن انسان در طبیعت را بررسی کنند.

در نزدیکی سان مارکوس در ایالت تکزاس آمریکا زمینی به مساحت 16 هکتار قرار گرفته که داخل آن بیشتر از 51 جسد و جنازه بصورت برهنه و لخت در حال پوسیدن هستند.

اجساد برهنه

این زمین ها که به مزارع فریمن معروفند در واقع نه جای جنگ و کشت و کشتار است و نه محلی برای مجازات و شکنجه بلکه این منطقه متعلق است به مرکز انسان شناسی پزشکی قانونی در دانشگاه ایالتی تگزاس. در این منطقه عجیب از دنیا محققان و دانشمندان بر روی اجساد در حال پوسیدن تحقیقات انجام میدهند و مراحل مختلف تجزیه و پوسیدن بدن انسان در طبیعت را تشریح میکنند.

نگهداری جسد انسان ها

جسدهای انسان ها

جسدهای برهنه

اسکلت انسان ها

در سراسر دنیا تنها 5 مرکز مثل این وجود دارد که به مزارع اجساد انسان مشهورند. اجسادی که در این مزارع رها میشوند در واقع بصورت داوطلبانه به این مرکز در جهت پیشرفت علم و دانش بشر اهدا میگردد. اطلاعات دریافتی از اجساد در حال پوسیدن بسیار به تحقیقات قضایی در مورد کشتار ها و جنایت ها کمک میکند.

کشف اجساد لخت

مزرعه وحشتناک در آمریکا + تصاویر

مزرعه وحشتناک در آمریکا + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 115
برگرفته از داغ نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 94 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف