نمناک ورزشگوناگون ناگفته های مسابقه بوکس در قفس دختر ایرانی از زبان پدرش
مسابقات بوکس ، مسابقات بوکس ارمنستان
قهرمان اسبق تیم ملی کشتی و پدر دختر رزمی کار، گفت: با هزینه شخصی دخترانم را به مسابقات بوکس ارمنستان بردم و آنها را باز هم بعد از پایان امتحانات به مسابقات اعزام خواهم کرد.
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1395

دختران حاضر در مسابقات بوکس ارمنستان توسط چه کسی اعزام شده بودند؟

مهدی مافی، در رابطه با حواشی اخیری که برای دختران رزمی کار او با منتشر شدن فیلم مبارزات آنها در قفس ارمنستان رخ داده است، گفت:فیلمی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده برای آبان ماه سال گذشته است که دختران من در مسابقات MMA در ارمنستان مبارزه کرده اند. متأسفانه نمی دانم دلیل اینکه برخی ها فیلم مبارزات آنها را پس از چند ماه منتشر کرده اند چه بوده است. آیا آنها می خواستند به دختران من کمک کنند یا مشکلاتی که با برخی از دوستان خود داشتند را می خواستند همین طور تسویه حساب کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اعزام آرینا و تیما مافی به مسابقات ارمنستان از سوی فدراسیون کاراته بوده است یا خیر، گفت:به هیچ عنوان اعزام دختران من به مسابقات ارمنستان از سوی فدراسیون کاراته نبوده است. در واقع این اعزام به هیچ فدراسیونی مرتبط نیست. بنده با هزینه شخصی به همراه دخترانم و همسرم راهی این مسابقات شدیم. حتی در این رقابت ها ایرانی های زیادی حضور داشتند که برای حفظ حجاب دختران من خیلی کمک کردند.

مافی در پاسخ به این سوال که آیا دختران شما کاراته کا هستند یا خیر، گفت:آنها کیک بوکسینگ کار می کنند و با توجه به اینکه دوست داشتند این رقابت ها را از نزدیک تماشا کنند و در مسابقات بین المللی شرکت کنند آنها را به این رقابت ها بردم تا کسب تجربه کنند. دختران من مدال های بین المللی را در رشته کیک بوکسینگ دارند و هیچ ارتباطی با رشته کاراته ندارند.

آرینا مافی

 

قهرمان سابق تیم ملی کشتی و پدر دختر رزمی کار در پاسخ به این سوال که دلیل استفاده کردن دختران شما از لباس های کاراته چه بوده است، گفت:با توجه به اینکه لباس های کیک بوکسینگ یک مقدار کوتاه است دوستان ایرانی که در ارمنستان حضور داشتند پیشنهاد دادند برای حفظ حجاب اسلامی از لباس های کاراته استفاده کنیم چون لباس های این رشته بلندتر است و حجاب کاملا رعایت می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باز هم قرار است دختران شما در این مسابقات شرکت کنند یا خیر، گفت:آرینا 12 ساله است و تینا 13 ساله هستند و با توجه به اینکه امتحانات آنها تا چند روز آینده آغاز می شود فعلا در مسابقاتی شرکت نمی کنند اما قرار بود خرداد ماه در یک مسابقه آنها شرکت کنند. تداخلی که بین امتحانات و مسابقات آنها وجود دارد از این اعزام صرفن ظر کردیم. قطعا دوباره آنها را به مسابقات اعزام خواهم کرد و کنار آنها در رقابت ها حضور خواهم داشت. با توجه به تمرین و پیشرفتی که آنها داشته اند قطعا در مسابقات آینده حضور خواهند داشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی کنید این رشته به دلیل خشن بودن برای دختران شما مفید نباشد، گفت:این ها کار کرده اند و آشنایی کامل با این رشته دارند. آسیب دیدگی در تمام رشته ها وجود دارد. بنده قهرمان سابق تیم ملی کشتی آزاد هستم و در آن مقطع آسیب های بسیار زیادی را دیده ام و مصدومیت تنها برای این رشته نیست. در کل ورزش آسیب دیدگی وجود دارد. قهرمان سابق تیم ملی کشتی آزاد در پاسخ به این سوال که آیا این رقابت ها جایزه نقدی نیز داشت، گفت:مسابقات به هیچ عنوان جایزه نقدی ندارد و تنها به نفرات برتر مدال اهدا می شود. بنده به هیچ عنوان به خاطر جایزه دخترانم را به مسابقات نبرده ام فقط برده ام کسب تجربه کنند و در آینده افتخار آفرینی کنند. مبارزات آنها در ارمنستان باعث رشد آنها شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما مربی دختران خود هستید یا خیر، گفت:با توجه به اینکه در شهر ما در این رشته مربی وجود ندارد خودم روی تمام فنون آنها کار می کنم و هر چه که می دانم را به آنها آموزش می دهم. وی در پاسخ به این سوال که گویا شنیده شده این اعزام ها پشت پرده هایی دارد و در واقع مافیا مسئول اعزام این ورزشکاران به مسابقات مختلف است، گفت:اصلا باندی وجود ندارد! کدام باند؟ اصلا چنین چیزی صحت ندارد. بنده اعلام می کنم که با هزینه شخصی به همراه همسرم فرزندان مان را به این مسابقات بردیم و به هیچگونه باندی متصل نیستم.

مسابقه بوکس ، ماجرای مسابقه بوکس مافی دختر ایرانی در ارمنستان

ناگفته های مسابقه بوکس در قفس دختر ایرانی از زبان پدرش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
برگرفته از تصمیم/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف