نمناک سرگرمیگوناگون مسابقه حال بهم زن و تهوع آور + تصاویر
مسابقه ، مسابقه عجیب
این مسابقه تهوع آور که در حاشیه سی و هفتمین دوره فستیوال «بانوی دریاچه» در آرینستون ایرلند برپا شد، همه حاضران را غافلگیر کرد.

مسابقه تهوع آور با پشکل گوسفند

برگزاری مسابقه ای با عنوان فوت کردن پشکل گوسفند که یکی از تهوع آورترین و منزجر کننده ترین مسابقه هاست همه حاضران را در بهت و حیرت گذاشت، در این مسابقه تهوع آور که به مدیریت جو ماهون، هتلدار محلی شهر فِرمانگا در ایرلند شمالی برگزار شد، شرکت کنندگان مشتی پشکل گوسفند را در دست گرفته و فوت می کردند تا آن ها را هرچه دورتر بی اندازند!

مسابقه تهوع آور

این مسابقه که از ایده های فی البداهه ماهون است، در حاشیه سی و هفتمین دوره فستیوال «بانوی دریاچه» در آرینستون ایرلند برپا شد و همه حاضران را غافلگیر کرد. ظاهراً ماهون که به طرح ایده های ناگهانی معروف است، این بار منبع الهامش، مسابقات پرتاب پشکل شترمرغ در آفریقا بوده است! برگزارکنندگان از طریق فیس بوک اطلاع رسانی کردند و برای برنده جایزه 155 دلار در نظر گرفته شد و درنهایت 44 داوطلب ثبت نام کردند. برگزارکنندگان اعلام کردند که بیشترین رکورد فعلی دنیا 5.56 متر است اما به گزارش هافینگتون پست رکورد جهانی متعلق به فردی آفریقایی تبار بانام شاون وَن رِنس بِرگ با پرتاب 15 متر است!

مسابقه تهوع آور

پدر ماهون سی وهفت سال پیش فستیوال بانوی دریاچه را پایه ریزی کرد و از آن زمان تاکنون مسابقات عجیبی در ضمن آن اجرا شدند مثل «پیاده روی به سبک بوقلمون»، «رقابت جهانی زوزه گرگ کشیدن» و ... البته همین مسابقات حاشیه ای هستند که باعث معروفیت فستیوال بانوی دریاچه شده اند در غیر این صورت این فستیوال هم مثل دیگر مراسم های رایج در دنیاست.

ماهون در گفت وگو با سان دی وُرلد (Sunday World) به شوخی می گوید:من فقط سعی دارم سنت را حفظ کنم و راه پدرم را ادامه بدهم اما نکته این است که پدرم عاقل تر از من بود!

مسابقه حال بهم زن و تهوع آور + تصاویر

مسابقه حال بهم زن و تهوع آور + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف