نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون رقابتی پرهیاهو در مسابقه خانواده باحال خندوانه + تصاویر
خندوانه ، خانواده باحال
مسابقه خانواده با حال خندوانه با حضور خانواده بیژن بنفشه خواه و فاطمه گودرزی دیشب برگزار شد.

آنچه در مسابقه خانواده باحال خندوانه رخ داد

برنامه خندوانه همزمان با شروع ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری مسابقه ای با عنوان خانواده باحال کرده است.

در این مسابقه 12 هنرمند به همراه خانواده و آشنایان خود به صورت 6 گروه دو نفره در قالب استندآپ و مسابقات مختلف به رقابت می پردازند .

خانواده باحال خندوانه

مسابقه خانواده باحال خندوانه

خانواده فاطمه گودرزی و رضا بنفشه خواه در این قسمت از «خندوانه» علاوه بر این که شروع کننده برنامه شدند، سوت آغاز مرحله دوم مسابقه «خانواده با حال» را هم به صدا درآوردند.

این مرحله با تغییرات و روند متفاوتی از دور اول ارائه و اجرا شد. مرحله ای که شامل قوانین از پیش تعیین شده و اتفاقاتی است که در فضایی مانند خانه هر خانواده به طور ناگهانی رخ می دهد و شرکت کنندگان نیز باید متناسب با آن واکنش نشان دهند.

خانواده باحال خندوانه

خانواده باحال گودرزی در خندوانه

فاطمه گودرزی به همراه دختر و پسرش به عنوان اولین خانواده حاضر شدند تا در مدت 20 دقیقه علاوه بر چیدن خانه با وسایل موجود، با مهمانان و افرادی که وارد می شوند برخورد و معاشرت کنند.

مابین چیدمان آن ها بعد از صدای زنگ، آقای پیری در نقش همسایه ای که سرگیجه هم داشت، وارد خانه شد و تقریباً کل وسایل چیده شده را به بهانه همین حالش پشت و رو کرد.

بعد از آن در بخش دیگری دانیالِ پشت صحنه با لباس های پویان که از خشکشویی آورده بودند، وارد شد و لباس ها را با جیغ و داد به این طرف و آن طرف پرتاب کرد و خانه را مثل روز دومش کرد.

خانواده باحال خندوانه

خانواده باحال گودرزی در خندوانه

فاطمه گودرزی به قول خودش برای تحمل لحظات استرس آور و اعصاب خردکن این مسابقه با لبخندی که گاه با حرص و ظاهری زورکی بود همه را خنداند.

در میان این افراد سرزده، سمسار (نیمایی که نقش بایرام را دارد) هم هرگاه بودجه خانواده کم می شد، به آن ها سر می زد و اجناسی را به طور نمادین می خرید.

خانواده باحال خندوانه

خانواده باحال بنفشه خواه در خندوانه

پس از این ها خانواده بنفشه خواه که با دو پسرش پژمان و پیمان آمده بودند، حاضر شدند و برای آن ها نیز همین رویدادها از قبیل همسایه های مزاحم، قبض آب و برق و موارد دیگر پیش آمد که هر یک از خانواده ها با شیوه خودشان با آن ها برخورد کردند.

حال باید دید اجرای کدام خانواده از دید مخاطبانش بیشتر رأی جمع می کند؟!

رقابتی پرهیاهو در مسابقه خانواده باحال خندوانه + تصاویر

رقابتی پرهیاهو در مسابقه خانواده باحال خندوانه + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف