نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ناامیدی شقایق دهقان از گروهش در مسابقه خنداننده شو
مسابقه خنداننده شو ، خندوانه
در شب دوم مسابقه خنداننده شو در برنامه خندوانه شاهد اجراهای ضعیفی از شرکت کننده ها بودیم تا جایی که شقایق دهقان از اجرای شرکت کننده اش ناامید و ناراحت شد.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1396

در مسابقه خنداننده شو شب گذشته چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان میزبان سری دوم شرکت کنندگان مسابقه خنداننده شو بود که هر کدام به مدت 8 دقیقه استندآپ کمدی های خود را در برنامه اجرا کردند . در فصل چهارم برنامه خندوانه رامبد جوان مسابقه خنداننده شو را با حضور کمدین های تازه وارد در برنامه به راه انداخت.

خندوانه

شرکت کنندگان مسابقه خنداننده شو در شب دوم

در ابتدا کمال تبریزی ، گوهر خیراندیش و آتیلا پسیانی داورانی بودند که از میان شرکت کنندگان مسابقه خنداننده شو بهترین ها را گلچین کردند.

خندوانه در شب میلاد خجسته مهدی موعود (عج) میزبان بیست نفر از برترین های شرکت کننده مسابقه خنداننده شو بود. این بیت نفر که برگزیدگان داوری بخش اول مسابقه بودند در برنامه زیر نظر چهار سرگروه قرار گرفتند.

در شب میلاد امام عصر (عج) شقایق دهقان اولین فردی بود که وارد صحنه شد و مربیگری گروه بانوان را بر عهده گرفت، در ادامه هم حسن معجونی ، رامبد جوان و اشکان خطیبیهر کدام به نوبت وارد شدند و گروه های پنج نفره خود را تحویل گرفتند.

بعد از تحویل گرفتن گروهها ، سرگروه ها طی هفته های گذشته به تمرین با اعضای گروه خود پرداختند و قرار شد بعد از اجرای اولیه یک نفر از اعضای هر گروه حذف شود. شب گذشته در برنامه خندوانه از میان 16 نفری که در این مسابقه حضور داشتند، چهار نفر به طور رسمی رقابت خود را آغاز کردند.

مسابقه خنداننده شو

کمدین های مسابقه خنداننده شو در شب دوم

بهنام قاسمی از گروه رامبد جوان، فرهان معین زاده از گروه اشکان خطیبی، رضوان کرباسی از گروه شقایق دهقان و علی بوستانی از گروه حسن معجونی هر کدام استندآپ کمدی خود را به مدت هشت دقیقه اجرا کردند. شب گذشته شرکت کننده گروه شقایق دهقان در ابتدای استندآپ کمدی تمرکز خود را از دست داد و نتوانست اجرای خوبی داشته باشد و شقایق دهقان از اجرای او ناراحت بود. البته شب گذشته در مجموع شاهد اجرای های ضعیفی از شرکت کنندگان بودیم.

هر کدام از شرکت کننده ها استندآپ کمدی خود را به مدت 8 دقیقه اجرا کردند و در پایان با اعلام کد رای گیری خود از مخاطبان برنامه خندوانه خواستند که به آنها رای بدهند.

ناامیدی شقایق دهقان از گروهش در مسابقه خنداننده شو

ناامیدی شقایق دهقان از گروهش در مسابقه خنداننده شو
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 14
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف