مسابقه خنداننده شو

حذف 4 کمدین از مسابقه خنداننده شو در خندوانه

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1396کد مطلب : 51015زمان مطالعه : 2 دقیقه
در شب گذشته مسابقه خنداننده شو ، طبق آرای مردمی رای ها در برنامه اعلام شد و 12 نفر به مرحله بعدی صعود کردند و 4 نفر از برنامه خداحافظی کردند.

حذف کمدین ها از مسابقه خنداننده شو خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 21 خرداد 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مسابقه خنداننده شو طبق روال قبلی برنامه که از شب میلاد امام زمان (عج) شروع شده بود مسابقه خنداننده شو در برنامه در حال برگزاری است.

در مرحله اول مسابقه خنداننده شو داورانی چون گوهر خیراندیش ، کمال تبریزی و آتیلا پسیانی در برنامه برای گلچین کردن کمدین های تازه وارد حضور داشتند . بعد از انتخاب کمدین های برتر 20 شرکت کننده وارد مرحله بعدی مسابقه خنداننده شو شدند و به 4 گروه زیر نظر چهار داور تقسیم شدند.

حذف کمدین ها از مسابقه خنداننده شو

در ابتدای شروع مسابقه از هر گروه یک نفر حذف شد و گروه 16 نفره با داورانی چون شقایق دهقان ، حسن معجونی ، اشکان خطیبیورامبد جوان به کار خود ادامه دادند. سرگروه ها با کمدین های خود تمرین کردند و مسابقه خنداننده شو از چند شب گذشته به طور رسمی کار خود را آغاز کرده است.

در شب گذشته مسابقه خنداننده شو ، طبق آرای مردمی رای ها در برنامه اعلام شد و 12 نفر به مرحله بعدی صعود کردند.

مسابقه خنداننده شو

کمدین های تازه وارد از مسابقه خنداننده شو حذف شدند

در ابتدای اعلام آرا 10 نفر به مرحله بعد صعود کردند و 6 نفر آماده رقابت با یکدیگر شدند تا از میان آنها 4 نفر حذف شده و دو نفر به مرحله بعد صعود کردند. بهنام قاسمی با 88 رای از میان تماشاگران و علی ضیایی با 104 رای به مرحله بالا صعود کردند.

اشکان خطیبی در بخش پایانی برنامه درباره علی ضیایی شرکت کننده گروهش گفت :به نظرم حق علی نبود که وارد این مرحله شود و باید خیلی زودتر از اینها به مراحل بالاتر صعود میکرد. در این مرحله بابک رفاهی ، احسان زمانی ، رضوان کرباسی و علی بوستانی از برنامه خداحافظی کردند.

حذف 4 کمدین از مسابقه خنداننده شو در خندوانه

3.817
این مطلب مفید بود ؟134
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی